پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15314 19 اردیبهشت 1395 ساعت [ 22:30 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

احمدزاده‌: بازیکنان ملوان ناخواسته عقب‌نشینی کردند

سرمربی ملوان گفت: نباید برای حفظ نتیجه و گرفتن تساوی به مشهد برویم با توجه به اینکه تساوی هم برای ملوان مشکل ساز نیست.

احمدزاده‌: بازیکنان ملوان ناخواسته عقب‌نشینی کردند

سرمربی ملوان گفت: نباید برای حفظ نتیجه و گرفتن تساوی به مشهد برویم با توجه به اینکه تساوی هم برای ملوان مشکل ساز نیست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرانزلی، محمد احمدزاده  عصر امروز در کنفرانس خبری پس دیدار ملوان برابر صبا درمورد عملکرد تیمش اظهار داشت: در این بازی دو نیمه کاملا”متفاوت را شاهد بودیم و در نیمه اول می‌توانستیم اختلاف گل‌ها را به چندین گل برسانیم اما موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم.

سرمربی ملوان درمورد نحوه بازی این تیم در نیمه دوم گفت: در نیمه دوم، ملوان یک بازی پر استرس را به نمایش گذاشت و باید در بین دو نیمه به جای مسائل فنی بر روی مسائل روانی بازیکنان کار می‌کردیم؛ از بازیکنان خواسته بودم که آرامش را حفظ کنند و به مدافعان گوشزد کرده بودم که عقب‌نشینی و حفظ نتیجه نمی‌تواند به ما کمک کند.

وی افزود: بازیکنان ملوان ناخواسته عقب‌نشینی کردند که این خواسته بازیکنان و کادر فنی نبود اما بازیکنان ناخودآگاه عقب‌نشینی کردند.

احمدزاده در مورد عملکرد نیما میرزا‌زاد بیان کرد: دروازه‌بان ملوان امروز عملکرد خوبی داشت و به‌جز یک مورد که روی توپ مسلط نبود در باقی موارد نشان داد که ملوان در آینده، دروازه‌بان مطمئنی را در دروازه دارد.

سرمربی ملوان در باره تعویض های این تیم گفت: 2 تعویض ملوان دز این بازی اجباری بود و صادق محرمی نسبت به دیگر بازیکنان ملوان تحت مسایل روانی قرار داشت و به همین جهت باید تعویض می شد و سعید یوسف زاده و جلال رافخایی درخواست تعویض داشتند اما ما یک تعویض داشتیم مجبور شدیم که یوسف زاده را تعویض کنیم.

احمدزاده درباره هدف‌گذاری تیم ملوان برای لیگ اظهار کرد: از زمانی که تیم را به دست گرفتیم برای خودمان هدف‌گذاری کردیم و در آن زمان اختلاف امتیاز ملوان با سیاه‌جامگان یک امتیاز بود اما می‌خواستیم در بازی آخر فاصله امتیازی را به 4 امتیاز برسانیم و بعد از آن به مشهد برویم.

وی گفت: باید برای برد به مشهد برویم؛ نباید برای گرفتن تساوی و حفظ نتیجه راهی مشهد شویم و هرچند که تساوی هم برای ملوان مشکل‌ساز نیست و باید با مدیریت مناسب به بازی برابر سیاه‌جامگان برویم.

سرمربی ملوان درباره اعتراض به رافخایی بیان کرد: جلال رافخایی با مصدومیت در تمرینات ملوان حاضر می‌شود و در خیلی از زمان‌ها مجبوریم تا در بین تمرینات به او استراحت بدهیم و از دادن شعارها به جلال رافخایی بسیار متاثر شدم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت