خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / مهاجری: باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم

مهاجری: باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم

مهاجری: باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم

سرمربی تیم پدیده گفت: باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم و مسئولان استان باید کمک کنند تا بتوانیم این روزهای سخت را کاهش دهیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، محمد رضا مهاجری در نشست خبری پس از شکست تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار‌داشت: دوست نداشتم آخرین دیدار خانگی‌مان را ببازیم و تمام تلاشمان را نیز کردیم اما روی غفلت بازیکنان گل خوردیم.

وی افزود: استقلال خوزستان هیچ موقعیت دیگری نداشت و تک گل بازی نباید وارد دروازه پدیده می‌شد البته تیم استقلال خوزستان شایسته و لایق این جایگاه است و به آنها تبریک می‌گویم.

مهاجری تصریح کرد:دوست نداشتم به عنوان مربی بازنده حرف بزنم، اما خوشحالم که با وجود شرایط سخت در لیگ برتر ماندیم.

سرمربی تیم پدیده عنوان کرد: کسانی‌که تمرینات پدیده را پیگیری می‌کردند دیدند که در طول هفته گذشته، بیش از حتی دیدار با استقلال و پرسپولیس تلاش کردیم.

وی خاطرنشان کرد: از نقطه‌ای گل خوردیم که بارها و بارها روی آن تاکید کرده بودیم لیگ پانزدهم در مشهد برای ما تمام شد اما پدیده نیاز به تقویت دارد.

مهاجری افزود: شانس‌های صعود به لیگ برتر، تیم‌های متمول مثل پیکان، نفت آبادان، خونه‌به‌خونه و … هستند و کار ما برای فصل بعد سخت خواهدبود.

سرمربی تیم پدیده با بیان این مطلب که باید از همین امروز کار را برای فصل بعد شروع کنیم گفت: مسئولان استان باید کمک کنند تا بتوانیم این روزهای سخت را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: وقتی تیم می‌بازد نباید درباره داوری صحبت کنم  به نظرم داور بعضی صحنه‌ها باید مدارا می‌کرد و به نوعی  بازی را مدیریت می‌کرد.

مهاجری خاطرنشان کرد: وقتی در طول سه دقیقه، سه بازیکن ما کارت زرد دریافت می‌کنند، مجبور می‌شویم این بازیکنان را تعویض کنیم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *