خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / حضور پرسپولیس و استقلال خوزستان در بازی های فصل اینده لیگ قهرمانان اسیا قطعی شد

حضور پرسپولیس و استقلال خوزستان در بازی های فصل اینده لیگ قهرمانان اسیا قطعی شد

حضور پرسپولیس و استقلال خوزستان در بازی های فصل اینده لیگ قهرمانان اسیا قطعی شد

با انجام مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر و مرور جدول رده بندی رقابت ها مشخص می شود تیم های استقلال خوزستان و پرسپولیس در پایان لیگ از رتبه سوم پایین تر نخواهند رفت.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، به این ترتیب با توجه به چهار سهمیه ایران در فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا پرسپولیس و استقلال خوزستان از هم اکنون سهمیه حضور خود در این رقابت ها را رزرو کرده اند.

استقلال خوزستان و پرسپولیس هم اکنون با ۵۴ امتیاز و به دلیل تفاضل گل در رتبه های اول و دوم قرار گرفته اند و تنها تیمی که می تواند در پایان هفته آخر بالاتر از آنها قرار بگیرد استقلال تهران با ۵۱ امتیاز است. تراکتور و نفت رده چهارم و پنجمی ۴۸ امتیاز دارند و دیگر دستشان به این دو تیم نمی رسد و به این ترتیب بدترین رتبه ممکن برای تیم برانکو و ویسی رده سومی لیگ برتر خواهد بود.

طبق آخرین تصمیمات AFC سهمیه های ایران در لیگ قهرمانان سه سهمیه قطعی است که به تیم های اول و دوم لیگ و قهرمان جام حذفی می رسد و یک سهمیه پی آف که متعلق به تیم سوم لیگ برتر است.

البته در صورت قهرمانی یکی از تیم های اول تا سوم لیگ در جام حذفی، تیم چهارم لیگ برتر صاحب این سهمیه خواهد شد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *