خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سیمئونه: این نتیجه از زیبایی‌های فوتبال بود!
simone 2

سیمئونه: این نتیجه از زیبایی‌های فوتبال بود!

سیمئونه: این نتیجه از زیبایی‌های فوتبال بود!

سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید با جملاتی جالب درباره شکست عجیب تیمش حرف زد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیگو سیمئونه، سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید از شکست 2 بریک خانگی تیمش مقابل لوانته سقوط کرده که در هفته سی و هفتم لیگ دسته اول اسپانیا به رویای قهرمانی این تیم پایان داد به عنوان زیبایی‌های فوتبال نام برد!

او در توجیه شکست فینالیست فصل جاری لیگ‌قهرمانان گفت: اصلا تصور نمی‌کردم گل دوم را دریافت کنیم. خوب شروع کردیم اما بد ادامه دادیم؛ درست برخلاف لوانته که بسیار عالی آغاز کرد و بسیار زیبا به بازی ادامه داد.لوانته توانایی‌های پنهان مانده زیادی دارد. تیم سقوط کرده، گروه راه یافته به فینال لیگ‌قهرمانان را شکست می‌دهد و این از زیبایی‌های فوتبال است.

سیمئونه از روند کلی تیمش ابراز رضایت کرد و افزود: ما فصلی فوق‌العاده داشتیم و فقط درهفته پایانی رقیب رئال و بارسلونا نیستیم.زمانی با تیم‌های صدر جدول اختلاف زیادی داشتیم اما جبران کردیم. البته خالی گذاشتن کورس قهرمانی درهفته پایانی ناراحت‌کننده است. من بابت جنگیدن تیم تا آخرین ذره توان بسیار خوشحالم.به بازیکنان و عملکرد تیمم افتخار می‌کنم.حالا باید دوم شویم اما اگر این اتفاق رخ نداد هم مقام سوم چندان بد نیست! اگر بپرسید دوست دارید چه تیمی قهرمان شود، می‌گویم در حال حاضر هیچ کدام از دو تیم رئال و بارسلونا را بر دیگری ترجیح نمی‌دهم!

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *