خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خداحافظی لوکا تونی از فوتبال

خداحافظی لوکا تونی از فوتبال

خداحافظی لوکا تونی از فوتبال

لوکا تونی

مهاجم کهنه‌کار پیشی تیم ملی ایتالیا به دوران بازیگری خود پایان داد و بازنشسته شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوکا تونی، مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال هلاس ورونا شب گذشته (یکشنبه) پس از آنکه برای تیمش مقابل یوونتوس به میدان رفت و به این تیم سقوط کرده به کسب پیروزی 2 بر یک برابر قهرمان رقابت‌ها کمک کرد، گفت که کفش‌هایش را آویزان خواهد کرد.

تونی 38 ساله که دوران بازیگری‌اش را سال 1994 با تیم مودنا آغاز کرد و سابقه بازی در تیم‌هایی مانند پالرمو، امپولی، برشا، فیورنتینا، بایرن مونیخ، رم، جنوا، یوونتوس و النصر امارات را دارد، به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: این هفته برای من هفته‌ای پر از احساسات بوده است و حالا این احساسات برایم بیشتر هم شده است، چون این آخرین بازی من است. من در هفته آخر سری A‌ برابر پالرمو بازی نمی‌کنم، چون فکر می‌کنم بهتر باشد که در خانه و در حضور هواداران‌مان از فوتبال خداحافظی کنم.

مهاجم هلاس ورونا که در 47 بازی ملی‌‌اش 16 گل زده است و با تیم ملی ایتالیا قهرمان جام جهانی 2006 شد، ادامه داد: تصمیم سختی است، چون از وقتی که به فکر بازنشستگی افتاده‌ام، فکرهای عجیب و غریبی از سرم گذشته است. این آخرین حضور من در رختکن یک تیم و آخرین باری است که پایم را در زمین فوتبال می‌گذارم. احساساتم به اوج خود رسیده‌اند. ببینیم در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

تونی که دو هفته دیگر 39 ساله می‌شود، پیش از بازی هلاس ورونا و یوونتوس به هواداران تیمش وعده داده بود که تلاش می‌کند در آخرین بازی خود گلزنی کند و این کار را هم در دقیقه 43 از روی نقطه پنالتی انجام داد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *