خانه / خبرهای فوتبال خارجی / هاینکس: گواردیولا به خاطر دستاورد خارق‌العاده‌اش شایسته تقدیر است

هاینکس: گواردیولا به خاطر دستاورد خارق‌العاده‌اش شایسته تقدیر است

هاینکس: گواردیولا به خاطر دستاورد خارق‌العاده‌اش شایسته تقدیر است

برخلاف نظر بسیاری از کارشناسان که سرمربی اسپانیایی بایرن‌‌مونیخ را به خاطر حذف تیمش از لیگ قهرمانان اروپا، ناکام توصیف می‌‌کنند، سرمربی پیشین باواریایی‌ها جانشین خود را فردی موفق می‌داند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوپ هاینکس که فصل پیش از ورود پپ گواردیولا به بایرن‌مونیخ به همراه این تیم سه‌گانه برد، معتقد است که موفقیت‌هایی که گواردیولا با باواریایی‌ها کسب کرده، خارق‌العاده و شایسته تمجید است.

مقایسه شدن عملکرد گواردیولا با عملکرد هاینکس سبب شده است که بسیاری این مرد اسپانیایی را ناکام بدانند و این در حالی است که او سه فصل متوالی بایرن‌مونیخ را قهرمانی بوندس‌لیگا کرده است و امسال هم در آستانه کسب دومین دوگانه خود با این تیم قرار دارد.

هاینکس 70 ساله که چند روز پیش گواردیولا از او تمجید ویژه‌ای به عمل آورد و او را در سومین قهرمانی متوال باواریایی‌ها سهیم دانست، در پاسخ به اظهارات جانشین خود به نشریه کیکر گفت: من زمانی که گواردیولا قهرمانی بایرن‌مونیخ را به من تقدیم کرد، بسیار خوشحال شدم اما باید بگویم که من در این چهار قهرمانی متوالی بایرن سهم کوچکی داشته‌ام. در واقع سهم من از این رکورد تنها یک چهارم بوده است و پپ سه قهرمانی دیگر را کسب کرد که این دستاوردی خارق‌العاده است.

هاینکس ادامه داد: این جشن باید برای پپ باشد نه تنها به خاطر چهارمین قهرمانی بایرن‌مونیخ در بوندس‌لیگا بلکه به این دلیل که او دارد از این تیم خداحافظی می‌کند. ما در سه سال گذشته چندین بار با هم صحبت کرده‌ایم و هر دفعه گپ‌های لذت‌بخشی با یکدیگر داشته‌ایم. ما درباره فوتبال زیاد با هم حرف زده‌ایم و پپ هم به دلیل اینکه می‌تواند با من به زبان اسپانیایی صحبت کند، بسیار لذت می‌برد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *