پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15459 21 اردیبهشت 1395 ساعت [ 11:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

اتحادیه فوتبال انگلیس؛لیست منتشر شده تیم ملی رو تکذیب کرد

مسئولان رسانه‌ای اتحادیه فوتبال انگلیس، فهرست منتشر شده از بازیکنانی را که قرار است برای سه شیر در یورو ۲۰۱۶ به میدان بروند، جعلی دانسته‌اند.

اتحادیه فوتبال انگلیس؛لیست منتشر شده تیم ملی رو تکذیب کرد

مسئولان رسانه‌ای اتحادیه فوتبال انگلیس، فهرست منتشر شده از بازیکنانی را که قرار است برای سه شیر در یورو ۲۰۱۶ به میدان بروند، جعلی دانسته‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به‌دنبال انتشار اخباری مبنی بر انتشار ناخواسته فهرست بازیکنان تیم ملی انگلیس برای حضور در جام ملت‌های اروپای سال 2016، تیم رسانه‌ای سه‌شیر اعلام کرده‌اند که این فهرست تقلبی بوده است.

طبق اعلام رسانه‌های انگلیسی در فاصله 31 روز مانده به آغاز رقابت‌های یورو 2016 قرار است روی هاجسون، فهرست اولیه بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی انگلیس را اعلام کند، اما این اتفاق چند روز پیش در فضای شبکه‌های اجتماعی رخ داد و تصور می‌شد که این فهرست لو رفته به صورت اشتباهی روی سایت اتحادیه فوتبال انگلیس قرار گرفته است.

همراه با این فهرست که در آن نام بازیکنانی مانند لوک شاو، جک ویلشر و تام هیتون قرار داشت و خبری هم از نام بازیکنانی همچون تئو ولکات و دنی ولبک نبود، پیامی با این مضمون منتشر شده است: «به‌نظر می‌رسد که یک نفر در اتحادیه فوتبال به دردسر افتاده است و به صورت اتفاقی فهرست بازیکنان انگلیس را منتشر کرده است.ویلشر هست و ولیک نیست.»

در فاصله‌ای کوتاه پس از انتشار این پیام در فضای مجازی که به سرعت در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، مسئولان رسانه‌‌ای تیم ملی انگلیس صرفاً با انتشار یک تصویر متحرک و این پیام که «بازی خوبی بود!» اعتبار فهرست منتشر شده از بازیکنان تیم ملی انگلیس در یورو 2016 را زیر سؤال برد.

با وجود تلاش تیم رسانه‌ها تیم ملی انگلیس، هنوز مشخص نیست که آیا تصویر منتشر شده از فهرست 23 نفره سه‌شیر برای شرکت در جام ملت‌های اروپا جعلی است، از طریق هک شدن سایت اتحادیه فوتبال انگلیس، در فضای مجازی قرار گرفته یا صرفاً در نتیجه اشتباه یکی از کارمندان این سازمان برای انتشار زودهنگام این فهرست بوده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت