خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌خال: به استفاده از سیستم چرخشی برای ۲ بازی آخرمان ادامه می‌دهم
van gal

فن‌خال: به استفاده از سیستم چرخشی برای ۲ بازی آخرمان ادامه می‌دهم

فن‌خال: به استفاده از سیستم چرخشی برای ۲ بازی آخرمان ادامه می‌دهم

به دنبال اضافه شدن آنتونی مارسیال به فهرست بازیکنان مصدوم شیاطین سرخ، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد گفت به تغییرات خود در ترکیب اصلی تیمش ادامه می‌دهد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال می‌گوید که درمورد سلامت بازیکنانش دست به ریسک‌های غیرضروری نمی‌زند، چرا که دو بازی پایانی شیاطین سرخ در لیگ برتر برای آنها بازی‌هایی حیاتی است.

فن‌خال که تیمش امروز (سه‌شنبه) در یک بازی معوقه به مصاف وستهام می‌رود و به سه امتیاز این بازی (همچون سه امتیاز بازی هفته پایانی‌اش) برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان فصل آینده نیاز دارد، با اشاره به فهرست مصدومان تیمش که آنتونی مارسیال هم به‌تازگی به آنها اضافه شده است، اظهار داشت: ترکیبی که من برای بازی‌های تیمم انتخاب می‌کنم همیشه به اطلاعاتی که از فیزیوتراپ و اعضای کادر پزشکی تیم دریافت می‌کنم، بستگی دارد. ما یکشنبه و دوشنبه ریکاوری کرده‌ایم و من حالا باید براساس اطلاعاتی که از بدنسازان تیم دریافت می‌کنم، تصمیم‌گیری کنم.

فن‌خال ادامه داد: وضعیت تیم ما همیشه همین‌طور بوده است. بعضی وقت‌ها حتی ممکن است که من برخی از بازیکنانم را در خانه‌های‌شان رها کنم، چون آنها بیش از اندازه خسته‌اند. هفته پیش ما برابر لستر بازی کردیم و هوا بیش از اندازه سرد بود، فکر می‌کنم شش درجه یا در همین حدود بود. این هفته برابر نوریچ اما دمای هوا 25 درجه بود. میان این دو تفاوت زیادی است و شما هم نتیجه آن را دیدید. شما تأثیر این تفاوت را در چهره بازیکنان ما دیدید.

منچستریونایتد در حال حاضر با دو امتیاز کمتر نسبت به همشهری آبی‌پوش خود در رده پنجم جدول قرار دارد، اما در صورتی که بازی امروز خود و نیز بازی هفته پایانی‌اش برابر بورنموث را ببرد، جای مردان مانوئل پیگرینی را در جدول می‌گیرد و آخرین سهمیه انگلیس در لیگ قهرمانان اروپا را از چنگ آنها در خواهد آورد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *