خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ: حضور هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی فینال یورو لیگ مشخص نیست

کلوپ: حضور هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی فینال یورو لیگ مشخص نیست

کلوپ: حضور هیچ بازیکنی در ترکیب اصلی فینال یورو لیگ مشخص نیست

سرمربی آلمانی قرمزپوشان مرسی‌ساید به شاگردان خود هشدار داد تصور نکنند که برای حضور در مهمترین بازی این فصل تیم‌شان حتماً در ترکیب اصلی قرار خواهند گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ که شاگردانش 29 اردیبهشت در فینال لیگ اروپا در شهر بازل سوئیس باید به مصاف سویا، مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها بروند، تأکید کرد حضور هیچ‌کدام از بازیکنانش در این بازی قطعی نیست و آنها باید شایستگی خود را برای بازی در این دیدار حساس به او نشان دهند.

کلوپ که از ماه آوریل تا کنون از 27 بازیکن مختلف در ترکیب تیمش استفاده کرده است و پیش از فینال اروپا، دو بازی دیگر در لیگ برتر انگلیس دارد، به سایت لیورپول اکو گفت: بدون شک در تیم ما هنوز جاهای خالی وجود دارند. چه کسی می‌داند که کدام بازیکن چهارشنبه هفته آینده در ترکیب اصلی خواهد بود؟ امیدوارم که تا آن زمان تعداد بیشتری از بازیکنان‌مان را در اختیار داشته باشیم و کار من برای انتخاب ترکیب اصلی تیم واقعاً سخت شود. البته من هنوز حتی یک ثانیه هم به ترکیب لیورپول برای بازی با سویا فکر نکرده‌ام. شما نمی‌توانید بگویید که ما باید بازیکنان‌مان را برای فینال نگه داریم، چون باید از دو بازی آخرمان در لیگ، هرآنچه که می‌توانیم کسب کنیم.

کلوپ ادامه داد: هیچ یک از بازیکنانی که یکشنبه شب به‌خاطر فشار و خستگی بازی پنجشنبه هفته پیش استراحت کردند، از آن دسته بازیکنانی نیستند که بگویند: «بله! استراحت کردن چقدر خوب است! لطفاً باز هم بگذارید در خانه بمانم». بالعکس آنها از آن بازیکنانی هستند که می‌گویند: «بله؟ چرا من باید نیمکت‌نشین شوم؟» همه بازیکنان من می‌خواهند بازی کنند. آدام لالانا، امره جان،‌ دژان لوورن و… و … و… همه آنها. این وضعیت خوبی است. من نمی‌خواهم روی کسی فشار بیاورم و بگویم بجنبید و نشان دهید که برای بازی در فینال آماده‌اید. در چند روز آینده خواهیم دید که اوضاع چگونه پیش خواهد رفت و اینکه وضعیت هر یک از بازیکنان ما چگونه است. پس از آن برای بازی برابر چلسی و برابر وست‌برومویچ تصمیم می‌گیریم و امیدواریم که تمام اعضای تیم برای فینال آماده باشند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *