خانه / خبرهای فوتبال خارجی / فن‌خال: نباید حمله به اتوبوس‌مان را بهانه‌ای برای شکست مقابل وستهام بدانیم
van gal

فن‌خال: نباید حمله به اتوبوس‌مان را بهانه‌ای برای شکست مقابل وستهام بدانیم

فن‌خال: نباید حمله به اتوبوس‌مان را بهانه‌ای برای شکست مقابل وستهام بدانیم

سرمربی شیاطین سرخ تأکید کرد شاگردانش در شکست مقابل وستهام در ضربات شروع مجدد در دفاع مشکل داشتند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال که شاگردانش شب گذشته (سه‌شنبه) در دیداری معوقه از هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس در حالی که می‌توانستند با پیروزی بر شاگردان بیلیچ تا حدود زیادی سهمیه خود برای حضور در مسابقات فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را قطعی کنند، اما با نتیجه 3 بر 2 در آپتون پارک شکست خوردند، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: قبل از بازی هم گفته بودم که نباید به وستهامی‌ها ضربات ایستگاهی و ضربات شروع مجدد بدهیم، چون آنها توانایی گل زدن از روی این ضربات را دارند. ما هم در این دیدار از روی همین ضربات شروع مجدد به دردسر افتادیم.

وی افزود: ما در فاصله 60 متری از دروازه‌مان خیلی خطا دادیم و این مشکل ما بود. به‌هر حال تقابل با وستهام همیشه دشوار است، چون آنها در ضربات شروع مجدد خوب هستند. در تقابل با چنین تیمی باید سازماندهی خوبی داشت و وقتی 2 بر یک از آنها پیش بودیم باید بهتر از کاری که ما کردیم توپ و میدان را در کنترل خود می‌گرفتیم. شاید این به‌خاطر فشاری بود که وستهام به ما آورد و بازیکنان‌شان همه کار کردند تا به پیروزی برسند و این را از همان دقیقه اول می‌شد دید. واقعاً بازی خاصی بود. در  هر صورت اگر حرفه‌ای هستید باید از عهده تمامی فاکتورها برآیید.

فن‌خال که حالا شاگردانش تنها در صورت پیروزی خود بر بورنموث و البته شکست منچسترسیتی مقابل سوانزی در هفته پایانی لیگ برتر، سهمیه حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده را کسب خواهند کرد، در ادامه عنوان کرد: دوباره داستان همانند روال سابقش شد و سرنوشت ما دیگر دست خودمان نیست، اما هنوز هر چیزی ممکن است و همچنان می‌توانیم منچسترسیتی را بگیریم. ما باید بورنموث را در هفته پایانی شکست دهیم که کار ساده‌ای نیست، چون باید با ناامیدی شکست در این بازی کنار بیاییم. شکست مقابل وستهام ضربه روحی بدی بود.

پیش از این بازی به هنگام ورود اتوبوس منچستریونایتد به ورزشگاه آپتون پارک هواداران وستهام به اتوبوس آنها حمله کردند و اشیایی را به سمت آن پرتاب کردند. همین باعث شد تا در ورود اتوبوس شیاطین سرخ به ورزشگاه تأخیر بیفتد و در نهایت هم بازی با 45 دقیقه تأخیر آغاز شد.

فن‌خال اما این اتفاق را توجیهی برای شکست شاگردانش برای وستهانم نمی‌داند. او در این مورد گفت: ما در این دنیا زندگی می‌کنیم و همه ما می‌دانیم که این اولین باری نیست که چنین اتفاقی می‌افتد. من تجربه طولانی در فوتبال دارم و بازیکنانی هستند که تجربه کافی ندارند، از این‌رو ممکن است این موضوع روی برخی بازیکنان تأثیر بگذارد. به‌نظر من هم نباید این اتفاق را بهانه شکست‌مان کنیم. ما در نیمه دوم نتیجه را به سود خود تغییر دادیم و از وستهام پیش افتادیم، برای همین نباید دنبال بهانه برای شکست‌مان باشیم.

سرمربی هلندی سرخپوشان شهر منچستر تأکید کرد: فکر نمی‌کنم که من باید در مورد این اتفاق صحبتی کنم، چون فکر می‌کنم رسانه‌ها از این اتفاق فیلمبرداری کردند و شما می‌توانید با چشمان خود ببینید و قضاوت شخصی کنید، چون تصاویر باید خیلی واضح و گویا باشند.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *