خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بیلیچ: آخرین شب حضورمان در آپتون پارک بهتر از این نمی‌شد

بیلیچ: آخرین شب حضورمان در آپتون پارک بهتر از این نمی‌شد

بیلیچ: آخرین شب حضورمان در آپتون پارک بهتر از این نمی‌شد

سرمربی تیم فوتبال وستهام در پی پیروزی تیمش بر شیاطین سرخ به تمجید از شاگردان خود پرداخت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اسلاون بلیچ در پی پیروزی 3 بر 2 تیمش برابر منچستریونایتد در دیداری معوقه از هفته سی‌و‌پنجم لیگ برتر انگلیس، آن هم در آخرین بازی چکش‌ها در ورزشگاه آپتون پارک که 112 سال خانه این تیم انگلیسی بوده، به شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت» گفت: شب فوق‌العاده‌ای بود. بازی برای آخرین بار در این ورزشگاه تنها یک بازی نبود، چون تاریخ باشگاه وستهام در این ورزشگاه بود. منچستریونایتد هم به‌دنبال پیروزی در این بازی و کسب سهمیه بود. آخرین شب حضور ما در آپتون پارک بهتر از این نمی‌شد، بازی خاصی که پنج گل هم داشت.

وی افزود: فشار زیادی روی ما بود، اگرچه ما فصل فوق‌العاده‌ای را داشته‌ایم. به بازیکنانم گفتم هر اتفاقی که در چند بازی آخرمان بیفتد، این فصل برای وستهام فصل خاصی بوده و چندین رکورد خوب را هم از خود بر جای گذاشتیم. ما در چند رقابت مختلف تا مراحل پایانی پیش رفتیم و در حال حاضر برای کسب سهمیه اروپا می‌جنگیم و پیشروی خوبی هم در جام حذفی انگلیس داشتیم (صعود تا مرحله یک چهارم نهایی و حذف توسط منچستریونایتد) به‌همین خاطر فصل عالی داشته‌ایم، اما در این مقطع تحت‌ِفشار بودیم.

سرمربی کروات چکش‌ها تصریح کرد: نمی‌خواستیم آخرین بازی‌مان در ورزشگاه شگفت‌انگیز آپتون پارک با شکست همراه شود. ما تنها می‌خواستیم که این بازی با ببریم و این بردی شخصیتی برای ما بود. ما دست از باورهای‌مان نکشیدیم، چون هر موقع که یک – یک می‌شدیم، بدشانس بودیم. می‌دانستیم که بازیکنان منچستریونایتد برای این بازی از انگیزه بالایی برخوردار هستند، چون می‌توانستند با برتری در این دیدار از منچسترسیتی پیش بیفتند، اما حق ما بیشتر از برتری یک بر صفر در نیمه اول بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *