خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / ویسی: بازی با ذوب‌آهن فراتر از یک بازی فوتبال است

ویسی: بازی با ذوب‌آهن فراتر از یک بازی فوتبال است

ویسی: بازی با ذوب‌آهن فراتر از یک بازی فوتبال است

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان دیدار فردا (جمعه) مقابل ذوب‌آهن را فراتر از یک بازی فوتبال دانست.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم از خوزستان، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی ما فراتر از یک مسابقه فوتبال است. این بازی یک فراخوان برای همدلی و دوستی مردم خوزستان است.

وی افزود: هدف ما این است که خوشحالی مردم خوزستان را تکمیل کنیم. فردا همه مردم خوزستان، رسانه‌ها، تیم ما و … دست به دست هم می‌دهیم تا استقلال خوزستان موفق شود. ما درون زمین تمام تلاش خود را می‌کنیم و هرچه خدا بخواهد، همان اتفاق می‌افتد. ما تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی‌داریم تا شاهد خوشحالی مردم خوزستان باشیم.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این سوال که با توجه به حساسیت بازی تیم‌های استقلال خوزستان و ذوب آهن آیا بهتر نبود سازمان لیگ زمان بازی فولاد و گسترش فولاد را تغییر می‌داد، گفت: مردم خوزستان خودشان به خوبی درک می‌کنند که کدام بازی حساسیت بیشتری دارد. به هر حال مشخص است که بازی ما از فولاد حساس‌تر است و حتی لیدرهای فولاد تلاش می‌کنند تا با کنترل کردن جو ورزشگاه تیم خوزستانی یعنی ما را برای رسیدن به موفقیت تشویق کنند. امیدوارم هم مردم خوزستان دست به دست هم بدهند تا این بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم.

ویسی در پاسخ به این پرسش که آیا عملکرد پرسپولیس مقابل راه‌آهن باعث نمی‌شود تا شما قهرمانی را از دست بدهید، تأکید کرد: ما از پرسپولیس در جدول بالاتر هستیم و با همه وجود بازی می‌کنیم تا نتیجه لازم را کسب کنیم. پرسپولیسی‌ها هر کاری می‌خواهند، در بازی خود انجام بدهند. این موضوع برایم مهم نیست. مهم این است که ما در مقابل ذوب‌آهن به اهدافمان دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا پس از پایان لیگ برخی از بازیکنان این تیم جدا خواهند شد؟ خاظرنشان کرد: بچه‌های ما کجا بروند بهتر از استقلال خوزستان که به همه تعهدات خود در قبال بازیکنان عمل کرده و یک تیم آسیایی است. اگر آنها پیشنهادی داشته باشند، قطعاً بررسی می‌کنیم. در حال حاضر چیزی که مهم است، این است که حدود 28 ساعت تا پایان لیگ باقی مانده و ما جز پیروزی مقابل ذوب‌آهن به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *