خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / توافق توتی با رم برای تمدید قرار داد
totti

توافق توتی با رم برای تمدید قرار داد

توافق توتی با رم برای تمدید قرار داد

طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی، کاپیتان رم شروط این باشگاه برای تمدید قرارداد او را پذیرفته است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نظر می‌رسد که هواداران تیم فوتبال رم یک فصل دیگر هم خواهند توانست فرانچسکو توتی، کاپیتان محبوب خود را در زمین بازی ببینند، چرا که طبق گزارش رسانه‌های ایتالیایی این بازیکن 39 ساله با سران باشگاهش برای تمدید یکساله قرارداد فی‌مابین به توافق رسیده‌ است.

موضوع تمدید قرارداد توتی که از چند ماه پیش گمانه‌زنی‌های درباره آن صورت گرفته است، یکی از بحث‌های داغ فوتبال ایتالیاست اما قرارداد مهاجم جالوروسی که در پایان فصل جاری تمام می‌شود، هنوز به صورت رسمی تمدید نشده است. با این حال نشریه گاتزتادلواسپورت نوشته است که سرانجام میان طرفین توافقاتی صورت گرفته است.

این نشریه ادعا کرده است که جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم در پایان ماه می، زمانی که به ایتالیا برگردد، خبر توافقش با توتی را به صورت رسمی اعلام خواهد کرد. پالوتا در ابتدا مخالفت تمدید شدن قراردادن دوران بازیگری توتی در رم بود و به او پیشنهاد داد که در پایان فصل جاری کفش‌هایش را آویزان کند و در پستی مدیریتی به کارش در جالوروسی ادامه دهد اما ظاهراً این توتی است توانسته‌ حرف خود را برای ادامه دادن به دوران بازیگری‌اش به کرسی بنشاند.

توتی برای سال پایانی حضورش در رم قرار است 1.1 میلیون یورو حقوق بگیرد و درآمدهای تبلیغاتی‌اش را هم برای خودش نگه دارد. همچنین پیشنهاد یک همکاری هفت ساله به عنوان مدیرباشگاه نیز روی میز است که طبق ادعا نشریه گاتزتا دلواسپورت هنوز به توافق طرفین نرسیده است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *