خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / سایر تیم های لیگ برتر / بختیاری‌زاده: فردا در مقابل تراکتورسازی به میدان نمی‌رویم

بختیاری‌زاده: فردا در مقابل تراکتورسازی به میدان نمی‌رویم

بختیاری‌زاده: فردا در مقابل تراکتورسازی به میدان نمی‌رویم

سرمربی تیم اسقلال اهواز گفت: تا زمانی که مشخص نشود چرا یک مامور نیروی انتظامی با اسلحه اتوبوس تیم ما را متوقف کرد فردا مقابل تراکتورسازی بازی نمی‌کنیم و در زمین مسابقه حاضر نمی‌شویم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم از تبریز، سیاوش بختیاری‌زاده در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی اظهارداشت: من عشق و علاقه زیادی به آذربایجان دارم و با اتفاقاتی که در هفته‌های گذشته برای تیم ما رخ داد و این اتفاقات در بازی گسترش فولاد هم تکرار شد بیشتر مردم آذربایجان را درک کردم.

وی افزود: حق تبریز و اهواز است که در ورزشگاه اختصاصی خود به میدان بروند و 10 درصد از سکوها را به تیم میهمان بدهند اما پرسپولیس از دو هفته قبل نامه‌نگاری کرد که نمی‌خواهیم در ورزشگاه بنیان‌دیزل با گسترش فولاد بازی کنیم و این بی‌انصافی بود.

سرمربی تیم استقلال اهواز با اشاره به اینکه هنگام ورود تیمش به تبریز یک مامور نیروی انتظامی با اسلحه اتوبوس تیمش را متوقف کرده است، گفت: با متوقف کردن اتوبوس تیم ما به ما گفتند که باید یک اتوبوس دیگر به هتل برویم و از ما هزینه این اتوبوس را خواستند در حالی که ما دلمان می‌خواست با همان اتوبوس قدیمی و بدون پرداخت هیچ هزینه دیگر در یک هتل کم هزینه مستقر شویم ولی آن مامور نیروی انتظامی این اجازه را به تیم ما نداد.

بختیاری‌زاده افزود: ما قصد داریم فردا در دیدار مقابل تراکتور به میدان نرویم تا اینکه این مسئله را برایمان روشن کنند که چرا این اتفاقات رخ داد و این فرد نظامی به چه حقی اتوبوس تیم ما را متوقف کرد و خواستار دریافت مبلغی برای اتوبوس مذکور شد و تا تکلیف مشخص نشود فردا بازی نمی‌کنیم.

وی درباره سقوط تیمش به دسته یک تاکید کرد: من شرمنده مردم خوزستان شدم البته برخی همکاران شما با ما مغرضانه برخورد کردند برخی از روزنامه‌ها حتی تصویر همسر و دختر برانکو را بر روی جلدهای خود چاپ کردند ولی عبدالله ویسی گفت در حالی که تیمش هفته‌ها صدرنشین لیگ برتر بود حتی یک عکس سه در چهار ازتیمش در روزنامه‌ها درج نشد.

وی ادامه داد: حرف ویسی حرف دل من بود چون ما نباید با دیدن یک خارجی همه چیزمان را از دست بدهیم. با همه احترامی که برای برانکو قائلم عکس عمه و خاله او در روزنامه‌های ما منتشر شد و خیلی‌ها در تلاشند تا همسر و دخترش فردا به ورزشگاه بیایند تا در کنار تیم‌شان جشن قهرمانی بگیرند ولی ما که خانواده‌ای فوتبالی بودیم سال‌ها در حسرت بودیم تا مادرمان به ورزشگاه بیاید و بازی ما را حتی برای 2 دقیقه ببیند. حال برای یک خارجی این کارها را انجام می‌دهیم.

بختیاری‌زاده درباره دیدار فردا مقابل تراکتورسازی تصریح کرد: تیم‌های قلعه‌نویی خوب بازی می‌کنند و هفته گذشته نیز فوتبال فوتبال عملکرد این تیم را دید تیم ما فردا 95 درصد بازنده است چرا که با یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی می‌کنیم البته ما فردا به میدان نمی‌رویم تا بدانم چرا با اسلحه به پیشواز تیم ما آمدند ولی مطمئن باشید اگر بازی برگزار شود جوانان ما انگیزه لازم برای این دیدار را دارند.

وی تاکید کرد: من از هواداران متعصب استقلال خوزستان تشکر می‌کنم که در طول فصل از ما حمایت کردند ما لیگ را از دست دادیم و پول چندانی هم نداشتیم. ولی تلاش کردیم که بگوییم فوتبال خوزستان زنده است کارشناسان فوتبال در پایتخت مدعی شدند که 3 سهمیه برای فوتبال خوزستان زیاد است در حالی که استقلال خوزستان هفته‌ها صدرنشین لیگ برتر بود و ما هم بازیکنانی را به لیگ برتر معرفی کردیم که می‌توانندآینده ما را تضمین کنند. مطمئن باشید همین کارشناسان سال آینده مدعی خواهند بود که سه سهمیه برای فوتبال آذربایجان هم زیاد است.

سرمربی تیم اسقلال اهواز در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر مصدومان و محرومان تیمش برای بازی فردا گفت: خوشبختانه مصدوم و محرومی نداریم و عادل کلاه‌کج هم با وجود اینکه همراه تیم به تبریز نیامده فردا با یک پرواز مستقیم خود را به این شهر می‌رساند تا تیم ما را همراهی کند.

بختیاری‌زاده درباره اینکه تکلیف تیم استقلال اهواز در لیگ برتر چه می‌شود، خاطرنشان کرد: اداره تیم به مدیریت و مالک باشگاه مربوط است اولین شرط من برای ماندن این است که امکانات مالی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم را داشته باشیم تا در لیگ یک موفق شویم چون این تیم می‌تواند به لیگ برتر برگردد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *