خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / پروین: پرسپولیسی‌ها به‌جای غصه خوردن، آماده قهرمانی آسیا شوند

پروین: پرسپولیسی‌ها به‌جای غصه خوردن، آماده قهرمانی آسیا شوند

پروین: پرسپولیسی‌ها به‌جای غصه خوردن، آماده قهرمانی آسیا شوند

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: نگرفتن جام هیچ چیز از ارزش پرسپولیس کم نمی‌کند و بچه‌ها و هواداران نباید غصه بخورند و باید به آنچه اتفاق افتاد افتخار کنند.

سایت تیفوسی به گزارش   خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس علی پروین گفت: از نظر من و بسیاری دیگر، پرسپولیس در این فصل مسابقات قهرمان بود چون کار بزرگی را با توجه به شرایطی که داشت، انجام داد.

وی ادامه داد: به برانکو خسته نباشید می‌گویم. بچه‌های تیم هم زحمت زیادی کشیدند و شایسته کار کردند. از مدیریت باشگاه و بویژه آقای طاهری هم تشکر می‌کنم که پس از دوره سختی که پرسپولیس پشت سر گذاشت، در این فصل شرایط خوبی ایجاد کرد.

پروین که بیشترین عناوین قهرمانی را در فوتبال ایران به خود اختصاص داده و از این جهت سرآمد مربیان ایرانی است، خاطرنشان کرد: وقتی یک تیم با مشکلاتی که برایش وجود داشته، خود را از انتهای جدول به جایی می‌رساند که جام را به تفاضل گل می‌دهد یعنی قهرمان است. بچه‌های پرسپولیس و هواداران نباید غصه بخورند. این بچه‌ها زحمت خودشان را کشیدند و هواداران پرسپولیس هم جانانه و عالی از تیم خودشان حمایت کردند. به باشگاه و بچه‌های تیم می‌گویم از حالا باید خودتان را برای قهرمانی آسیا آماده کنند و ما هم کنارشان خواهیم بود.

سرمربی پیشین پرسپولیس گفت: این فصل یکی از بهترین سال‌های پرسپولیس از نظر بازی و نتیجه بود. تیمی که با فوتبال خوبش باعث شد به آن افتخار کنیم و نگرفتن جام هیچ چیز از ارزش‌های آن کم نمی‌کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *