خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / مظلومی: چه باشیم و چه نباشیم استقلالی می‌مانیم و دنبال زمین خوردن آن نیستیم

مظلومی: چه باشیم و چه نباشیم استقلالی می‌مانیم و دنبال زمین خوردن آن نیستیم

مظلومی: چه باشیم و چه نباشیم استقلالی می‌مانیم و دنبال زمین خوردن آن نیستیم

سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد آبی‌پوشان به وعده‌ای که در ابتدای فصل داده بودند، عمل کردند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، پرویز مظلومی پس از تساوی یک – یک استقلال مقابل صبای قم اظهار داشت: این بازی نفسگیر بود. تیم حریف استرسی نداشت و راحت بازی می‌کرد. خدا را هزار مرتبه شکر که به قولی که اول فصل داده بودیم، عمل کردیم.

صبا جوانمردانه بازی کرد
وی در ادامه افزود: صبا در بازی امروز بازی جوانمردانه را انجام داد. ما روی غافلگیری گل خوردیم. متأسفانه این اشتباهات گریبانگیرمان شده است.

استقلال برای فتح جام حذفی آماده می‌شود
مظلومی با بیان اینکه به بازی بازگشتیم، افزود: استقلال برای فتح جام حذفی آماده می‌شود و هر چه در توان‌مان باشد برای این بازی خواهیم گذاشت.

باید با قدرت در جام حذفی حضور یابیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال درمورد وضعیت تیمش برای فصل آینده گفت: ما باید با قدرت در جام حذفی حضور یابیم. ما در این فصل مهره‌هایی چون روزبه چشمی را از دست دادیم. مهره‌‌هایی دیگری نیز از دست دادیم که جای آنها باید پر شود.

تحسین‌برانگیز است که با این بازیکنان جوان سهمیه گرفتیم
وی درباره استفاده از بازیکنان جوان گفت: هدف ما استفاده از بازیکنان جوان است و خوشبختانه امسال در این زمینه موفق بودیم. توقع از استقلال بالاست و همه قهرمانی می‌خواهند، اما استقلال دو فصل است که سهمیه آسیا را کسب نکرده است. تحسین‌برانگیز است که با این بازیکنان جوان سهمیه گرفتیم. دست بازیکنان را به‌خاطر این موضوع می‌بوسم. قهرمانی استقلال خوزستان را به این تیم و ویسی تبریک می‌گویم. خوشحالم که با قهرمان نشدن ما حداقل استقلال خوزستان قهرمان شد.

چه باشیم و چه نباشیم استقلالی می‌مانیم و دنبال این نیستیم که تیم زمین بخورد
وی درمورد اینکه هیئت مدیره باشگاه استقلال در جلسه هفته گذشته حکم داده بود که مظلومی تنها در بازی برابر صبا روی نیمکت بنشیند، گفت: چه باشم و چه نباشم به عشق استقلال به این تیم آمدم. من در شرایطی که زمان اندکی داشتم، استقلال را تحویل گرفتم. باز هم می‌گویم چه باشیم و چه نباشیم استقلالی می‌مانیم و دنبال این نیستیم که استقلال زمین بخورد. هر تصمیمی بگیرند، تابع هیئت مدیره خواهیم بود. ما تلاش خود را کردیم و توقعات از تیم بالا رفت. شاید اگر یک نفر در ایران بدشانس باشد، آن یک نفر من باشم!

با دست خالی به مصاف حریفان رفتیم
سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: ما امسال برای بازیکنانی چون روزبه چشمی جایگزین نداشتیم. با از دست دادن این بازیکن امتیازات زیادی از دست دادیم. بازیکنانی چون خسرو حیدری و عادل شیحی نیز مصدوم شدند. ما با دست خالی به مصاف حریفان رفتیم. بضاعت استقلال را امروز مشاهده کردید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *