پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15722 25 اردیبهشت 1395 ساعت [ 20:48 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

هدایای خداحافظی جالب باشگاه چلسی برای هیدینک + تصاویر

باشگاه چلسی برای وداع با سرمربی هلندی‌اش هدایای ویژه‌ای در نظر گرفت.

هدایای خداحافظی جالب باشگاه چلسی برای هیدینک + تصاویر

باشگاه چلسی برای وداع با سرمربی هلندی‌اش هدایای ویژه‌ای در نظر گرفت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرمربی موقت تیم فوتبال چلسی در آستانه پایان همکاری‌اش با آبی‌پوشان لندن و وداع با استمفوردبریج، یک موتور سیکلت آبی منقش به نشان باشگاه و یک دست چوب گلف جدید هدیه گرفت.

شاید گاس هیدینک و چلسی تا ابد نام‌شان با یکدیگر عجین بماند که دلیل آن هم دو دوره حضور این مرد هلندی در استمفوردبریج به عنوان مربی موقت است. اکنون اما آبی‌های لندن دست به کاری زده‌اند که سرمربی 69 ساله‌شان هرگز دوران کاری‌اش‌ در چلسی به خصوص دومین دوره حضورش در این تیم را از یاد نبرد.

هیدینک که در دوره نخست حضورش در استمفوردبریج در فصل 2009-2008 این تیم را قهرمان جام اتحادیه کرد و به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رساند، این فصل از ماه دسامبر که جانشین ژوزه مورینیو شد، نتوانست کار خاصی برای آبی پوشان لندن انجام دهد و تیمش هم نخواهد توانست فصل را در رده‌ای بالاتر از نهمی به پایان برساند. باشگاه چلسی تصمیم گرفته به همین اندازه به او هدیه خداحافظی بدهد و یک موتور سیکلت و یک دست چوب گلف در مراسم معرفی برترین بازیکنان چلسی در فصل جاری تقدیم وی کرد.

هیدینک هم برای امتحان کردن هدایایش ذره‌ای درنگ نکرد و آنها را در همان مراسم تست کرد. البته مشخص نیست که این هدایا در آینده هم چندان به درد سرمربی هلندی چلسی بخورند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت