خانه / خبرهای فوتبال خارجی / زیدان: به تیمم افتخار می‌کنم و به بارسلونا تبریک می‌گویم
zidane

زیدان: به تیمم افتخار می‌کنم و به بارسلونا تبریک می‌گویم

زیدان: به تیمم افتخار می‌کنم و به بارسلونا تبریک می‌گویم

به اعتقاد سرمربی رئال‌مادرید، تیم پایتخت اسپانیا در فصل جاری عملکرد بسیار مطلوبی داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، زین‌الدین زیدان، سرمربی فرانسوی رئال‌مادرید پس از برتری 2 بر صفر بی‌ثمر تیمش مقابل دپورتیو لاکرونیا و از دست رفتن فرصت قهرمانی در لالیگا در پایان هفته سی و هشتم از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد و به  رقیب تبریک گفت.

او در کنفرانس خبری انتهای بازی گفت: از آنچه تیمم رقم زده خوشحالم و احساس غرور می‌کنم.با وجود مشکلات فراوان میانه راه هرگز کم نیاوردیم و تا پایان راه جنگیدیم.از تک تک بازیکنان تیم راضی هستم. ما در پایان راه نتوانستیم رقیب بارسلونا باشیم و باید به رقیب بابت قهرمانی تبریک بگویم چون استحقاق فتح جام را داشت.

او درباره دلایل تعویض ستارگان تیمش در نیمه دوم اعلام کرد: فینال لیگ‌قهرمانان در پیش است و به همین دلیل خواستم به بازیکنان استراحت بدهم. از اینکه قهرمان نشدیم، ناراحت هستیم اما در حال حاضر فقط به فینال میلان فکر می‌کنیم. کمی استراحت در نظر می‌گیریم  و سپس دوباره به تمرین می‌پردازیم. هنوز تا بازی نهایی لیگ‌قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو زمان باقی مانده است.فینال، رقابتی 50-50 است. فعلا تا چند روز استراحت می‌کنیم و از فوتبال حرف نمی‌زنیم.

زیزو با حرف زدن درباره ستارگان تیمش به صحبت‌های خود خاتمه داد: رونالدو در پایان نیمه اول کمی مصدوم به نظر می‌رسید. قرار بود بیل در سمت راست و رونالدو در چپ بازی کنند و سپس جای خود را مدام تغییر دهند. بیل در سمت راست، راحت‌تر نشان می‌داد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *