خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سوارز: بارسلونا ماشین قهرمانی است!
suarez 1

سوارز: بارسلونا ماشین قهرمانی است!

سوارز: بارسلونا ماشین قهرمانی است!

مهاجم اروگوئه‌ای آبی‌و‌اناری‌ها پس از بیست‌و‌چهارمین قهرمانی‌ تیمش در لالیگا اعتراف کرد که او و هم‌تیمی‌هایش برای کسب این افتخار بیش از اندازه منتظر ماندند و به زحمت افتادند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز سوارز پس از پیروزی 3 بر صفر بارسلونا در خانه گرانادا در هفته آخر لالیگا که قهرمانی آبی‌و‌اناری‌ها را در لیگ دسته اول فوتبال اسپانیا قطعی و جایگاه او را به‌عنوان برترین گلزن این فصل و برنده پیچیچی تثبیت کرد، بارسا را قهرمانی شایسته برای لالیگا دانست و اعتراف کرد که انتظار تیمش برای رسیدن به این افتخار بیش از اندازه طولانی شده است.

سوارز گفت: برای گرفتن جشن قهرمانی نمی‌توانم صبر کنم. اول در کنار هم‌تیمی‌هایم و اعضای خانواده‌ام و پس از آنها تمام مردمی که ما را در تمام طول سال حمایت کردند.

سوارز ادامه داد: ما به دردسر افتادیم، اما بارسلونا ماشین قهرمانی است. به‌هر حال ما نکات مثبت این قهرمانی را می‌بینیم. برابر گرانادا می‌دانستیم که باید خیلی زود به گل برسیم تا در ادامه بازی بتوانیم با اعتمادبه‌نفس کار کنیم.

هت‌تریک سوراز در این فصل از لالیگا نه تنها او را آقای گل لالیگا کرد، بلکه وی را در آستانه کسب دومین کفش طلایش قرار داده است. تنها کسی که می‌تواند کفش طلا را از چنگ سوارز درآورد، خوناس مهاجم بنفیکاست که باید در آخرین بازی تیمش هفت گل بزند، اتفاقی که بسیار بعید به‌نظر می‌رسد. سوارز در 95 بازی‌ که در دو فصل حضورش در بارسلونا انجام داده 83 گل‌زده و این در حالی است که او در سه فصل حضورش در لیورپول 82 گل زد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *