خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پلیس منچستر تایید کرد / بمب تقلبی عامل تخلیه الدترافورد

پلیس منچستر تایید کرد / بمب تقلبی عامل تخلیه الدترافورد

پلیس منچستر تایید کرد / بمب تقلبی عامل تخلیه الدترافورد

سهل انگاری اعضای یک شرکت امنیتی خصوصی عامل جنجال روز یکشنبه در ورزشگاه الدترفورد اعلام شد.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، پلیس شهر منچستر در تازه ترین اطلاعیه خودش درباره اتفاقات ورزشگاه الدترافورد در روز یکشنبه اعلام کرده بسته مشکوک پیدا شده در این ورزشگاه یک بمب تقلبی بوده که به اشتباه توسط شرکت امنیتی خصوصی که روز چهارشنبه در الدترافورد یک جلسه تمرینی برگزار کرده جا مانده است.

بدین ترتیب سهل انگاری اعضای یک شرکت امنیتی خصوصی و تیم امنیتی ورزشگاه الدترافورد منجر به تخلیه این ورزشگاه و لغو بازی منچستریونایتد شد.

مدیر اجرایی باشگاه منچستریونایتد با انتشار بیانیه ای ضمن تاکید بر اینکه این باشگاه امنیت افراد حاضر در ورزشگاه الدترافورد را بسیار جدی می گیرد از پلیس شهر منچستر تمجید کرده و عنوان کرده تحقیقات بیشتری درباره حادثه روز یکشنبه انجام می شود تا مقصران آن شناسایی شوند.

۲۰ دقیقه مانده به شروع مسابقه روز یکشنبه منچستریونایتد مقابل برنموث، بنا به دلایل امنیتی، آژیر هشدار قرمز به صدا در آمد و مسئولین ورزشگاه، هواداران را از جایگاه شمال غرب الدترافورد خارج کردند و قرار شد بازی با ۴۵ دقیقه تاخیر آغاز شود. اما پس از دقایقی، با توصیه پلیس شهر منچستر بنا به دلایل امنیتی این بازی لغو شد و به زمان دیگری موکول شد.

ابتدا کشف یک بسته مشکوک در گوشه شمال غربی الدترافورد، دلیل لغو بازی اعلام شد. بعد از این اتفاقات، تیم خنثی کننده بمب در ورزشگاه حاضر شدند و بسته مشکوک را از ورزشگاه خارج کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *