خانه / خبرهای فوتبال خارجی / کلوپ: اگر ترکیب اصلی را به میدان می‌فرستادم، احمق به نظر می‌رسیدم

کلوپ: اگر ترکیب اصلی را به میدان می‌فرستادم، احمق به نظر می‌رسیدم

کلوپ: اگر ترکیب اصلی را به میدان می‌فرستادم، احمق به نظر می‌رسیدم

سرمربی قرمزهای آنفیلد از تاکتیک‌هایش در آخرین بازی لیورپول در فصل جاری لیگ برتر انگلیس دفاع کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در پایان بازی منجر به تساوی یک بریک تیمش مقابل وست‌بروومویچ در هفته پایانی فصل جاری لیگ برتر انگلیس به دفاع از تاکتیک تیمش و جوانگرایی خود پرداخت.

او درباره بازی گفت: می‌خواستم بهترین ترکیب ممکن را به میدان بفرستم اما عده زیادی از بازیکنان همه هوش و حواسشان معطوف به فینال لیگ اروپا بود و به همین دلیل مجبور شدم از برخی جوانان استفاده کنم.اگر با بازیکنان اصلی تیم را به میدان می‌فرستادم، از نظر خیلی‌ها احمق جلوه می‌کردم و اگر به بزرگان بازی نمی‌دادم، مورد انتقاد قرار می‌گرفتم.در نتیجه بهترین ترکیب ممکن برای بازی با تیمی در حد وست‌بروم را برگزیدم.تغییرات زیادی داشتیم و واضح بود که با نیمی از ترکیب اصلی امکان درخشش زیادی وجود ندارد.

کلوپ در ادامه از جوانان تیمش در این بازی تمجید کرد: جوانان تیم در این بازی درخشیدند و باید بگویم ما قطعا لایق کسب یک امتیاز بودیم.

بازگشت اینگس و هندرسون حسابی سرمربی آلمانی را به وجد آورد و  او در این باره گفت: نمی‌خواستم به هندرسون فشار بیاورم.قصد داشتیم به مدت 20 دقیقه از کاپیتان تازه از مصدومیت برگشته استفاده کنیم اما او یک نیمه دوام آورد. انتظار نداشتم اینگس به میدان بیاید و 3 گل بزند. عملکرد او پس از دوران آسیب‌دیدگی رضایت‌بخش بود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *