پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15825 27 اردیبهشت 1395 ساعت [ 17:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاج: دغدغه‌های کی‌روش را برطرف می‌کنیم

ایسنا نوشت: رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید در تلاش است تا دل‌نگرانی‌های سرمربی تیم ملی را برطرف کند. او همچنین درباره ساختمان ایفمارک نیز گفت هر تصمیمی که فدراسیون درباره این ساختمان بگیرد اجرایی خواهد شد

تاج: دغدغه‌های کی‌روش را برطرف می‌کنیم

سایت تیفوسی : ایسنا نوشت: رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید در تلاش است تا دل‌نگرانی‌های سرمربی تیم ملی را برطرف کند. او همچنین درباره ساختمان ایفمارک نیز گفت هر تصمیمی که فدراسیون درباره این ساختمان بگیرد اجرایی خواهد شد.

مهدی تاج در حاشیه جشن پایان فصل پرسپولیس درخصوص جلساتش با کی‌روش گفت: ما با کی‌روش جلساتی برگزار کردیم و او نگرانی‌هایی دارد، از جمله اینکه رقبای ما در حال آماده شدن است. ما سعی می‌کنیم نگرانی‌های او را از بابت بازی‌های تدارکاتی برطرف کنیم. در حال تلاش هستیم که این نگرانی‌ها را رفع کنیم. رییس فدراسیون فوتبال درخصوص ساختمان ایفمارک هم گفت: این مسئله به فدراسیون فوتبال مربوط می‌شود و هر تصمیمی که فدراسیون فوتبال بگیرد اجرایی می‌کنیم. تاج درباره جشن پرسپولیس نیز گفت: ما در جشن استقلال خوزستان هم شرکت می‌کنیم. همه این عزیزانی و مسئولانی که اینجا حضور داشتند در آن جشن حاضر می‌شوند. مقدمات را فراهم می‌کنند که ان‌شاءالله قبل از فینال جام حذفی این جشن برگزار شود. رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوالی درباره زمان برگزاری فینال جام حذفی گفت: به نظر من باید برنامه‌ریزی کنند که این بازی در همان تاریخ و در خرمشهر برگزار شود. او در پاسخ به این سوال که آیا قرار است کفاشیان ریییس کمیته داوران شود نیز گفت: هنوز در این باره تصمیم‌گیری نکرده‌ایم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت