خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ آزادگان / مرزبان: با پیکان قرارداد دارم و می‌مانم

مرزبان: با پیکان قرارداد دارم و می‌مانم

مرزبان: با پیکان قرارداد دارم و می‌مانم

سرمربی تیم فوتبال پیکان اعلام کرد که در این تیم ماندنی خواهد بود و فصل آینده در لیگ برتر روی نیمکت پیکان می‌نشیند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علیرضا مرزبان پس از دیدار پایانی تیمش در لیگ دسته اول که با تساوی یک – یک مقابل شهرداری اردبیل همراه بود، گفت: از روز اول بازی‌ها تا امروز صدر جدول بودیم و فقط دو سه هفته با فجرسپاسی جای ما عوض شد و ما هیچ وقت سوم نشدیم. خوشحالیم که قهرمان شدیم و با تیمی جوان که میانگین سنی آن 22.5 سال بود این قهرمانی را به دست آوردیم. باید این تیم را حفظ کنیم تا در لیگ برتر هم شرایط خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه آیا لیستی به باشگاه پیکان داده است یا نه، اظهار داشت: این مسئله صددرصد فنی است و باید با مسئولان در این خصوص صحبت کنیم. باید بودجه خاصی بدهند تا در لیگ برتر کار کنیم. اینجا بحث اسامی و لیست نیست، بلکه باید تیمی را سازماندهی کنیم که روحیه‌ای خوب و قوی داشته باشند. بازیکنان تیم ما برای حضور در لیگ برتر باید روح بزرگی داشته باشند و با شرایط خوبی در تیم قرار بگیرند. همیشه پول تعیین کننده نیست و تجربه فصل قبل پیکان در لیگ برتر این را نشان داد. باید تیمی بزرگ بسازیم که خوب بازی کند و بازیکنان فعلی خوب هستند، اما این مجموعه بازیکنانی می‌خواهد که بتواند از آسیب دیدن آن جلوگیری کند  و این بازیکنان را هم کنارش حفظ کند.

سرمربی پیکان درباره اینکه تیمش در لیگ برتر چه هدفی دارد، گفت: در قدم اول به دنبال این هستیم که 35 امتیاز بگیریم که این میزان امتیاز برای ماندن کافی است. اگر بالاتر از 35 گرفتیم خوشحال هستیم، اما هدف اول ما ماندن با ثبات در لیگ برتر است.

مرزبان در خصوص اینکه از سوی باشگاه سپاهان به او پیشنهادی رسیده یا نه و با این شرایط وضعیتش در پیکان چه خواهد شد، خاطرنشان کرد: من فقط این را بگویم که با پیکان قرارداد دارم و می‌مانم.

وی در واکنش به این مسئله که آیا سپاهانی‌ها با او تماسی گرفته‌اند یا نه، تصریح کرد: من با پیکان قرارداد دارم و به آن پایبندم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *