خانه / اخبار فوتبال ایران / فرهاد کاظمی: دوست دارم حرص و جوش بخورم اما برای قهرمانی

فرهاد کاظمی: دوست دارم حرص و جوش بخورم اما برای قهرمانی

فرهاد کاظمی: دوست دارم حرص و جوش بخورم اما برای قهرمانی

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد تأکید کرد که هنوز ماندن یا جدایی‌اش از این تیم قطعی نشده است.

سایت تیفوسی به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، فرهاد کاظمی درمورد خبرهای چند روز اخیر و اینکه چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گرفت اظهار داشت: من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و ماندن یا جدایی‌ام از باشگاه سیاه‌جامگان مشخص نیست. طبیعی است که برای بررسی شرایط بیشتر فکر کنم، ولی دوست دارم خیلی زود تصمیم نهایی را برای فصل آینده بگیرم. در این چند روز پیشنهادها را بررسی خواهم کرد تا در نهایت بهترین تصمیم را برای فصل آینده بگیرم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا قصد جدایی از تیم سیاه‌جامگان را دارید؟»، عنوان کرد: فعلاً چیزی مشخص نیست. من معتقدم یک تیم برای موفقیت باید از همه لحاظ به‌صورت حرفه‌ای اداره شود. این درست نیست که سرمربی درمورد تمامی مسائل یک تیم نگران و ناراحت باشد. فصل گذشته فشار زیادی را تحمل کردم و این موضوع در سال‌های گذشته هم برای من وجود داشت. دوست دارم در تیمی مربیگری کنم که شرایط بسیار خوبی داشته باشد. من مشکلی بابت جنگیدن، حرص خوردن و تحمل فشارهای مربیگری ندارم، اما دوست دارم تمامی این فشارها و حرص و جوش خوردن‌ها برای قهرمانی و رسیدن به بالای جدول باشد.

سرمربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد خاطرنشان کرد: خیلی از مسائل در باشگاه سیاه‌جامگان باید درست شود و باشگاه باید از لحاظ تشکیلاتی بهترین شرایط را پیدا کند. بازیکنان فصل گذشته روزهای سختی را پشت‌سر گذاشتند و اولین اقدام باشگاه باید تسویه‌حساب با آنها باشد. من هنوز تصمیمی نگرفته‌ام و باید همه جوانب را بررسی کنم تا درمورد فصل بعد بهترین تصمیم را بگیرم.

کاظمی درمورد اینکه خیلی‌ها باور نمی‌کردند سیاه‌جامگان در لیگ برتر بماند، عنوان کرد: من همیشه باور داشتم که می‌مانیم و این را به بازیکنانم می‌گفتم. حتی در کنفرانس‌های مطبوعاتی هم به این موضوع اشاره می‌کردم. ما خیلی زحمت کشیدیم و خیلی تلاش کردیم، به‌هر حال باید نتایج این زحمات را می‌دیدیم و خوشحالم که در نهایت با لطف خدا و توسل به ائمه در لیگ برتر ماندیم.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *