پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15879 28 اردیبهشت 1395 ساعت [ 9:57 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

شوخی سنگین باشگاه پرسپولیس با علی دایی و پروین بدون هماهنگی بود!

تقلید صدای علی پروین و دایی در جشن سپاس پایان فصل باشگاه پرسپولیس دردسر ساز شده است.

شوخی سنگین باشگاه پرسپولیس با علی دایی و پروین بدون هماهنگی بود!

تقلید صدای علی پروین و دایی در جشن سپاس پایان فصل باشگاه پرسپولیس دردسر ساز شده است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، روز گذشته باشگاه پرسپولیس با حضور مسئولان ورزش و اعضای این تیم جشن سپاس پایان فصل از اعضای تیم و کارکنان باشگاه را پس از کسب مقام نایب قهرمانی در لیگ برتر برگزار کرد.

در این مراسم گویا بخش تفریحی هم وجود داشته که مجری آن به تقلید صدای فوتبالی ها از جمله علی پروین و علی دایی اسطوره های پرسپولیس در جشن خود باشگاه پرسپولیس پرداخته است! این مساله در همان مراسم هم اعتراض هایی را در پی داشته و علی پروین هم در مصاحبه با روزنامه های سه شنبه از آن گله کرده است.

مدیر روابط باشگاه پرسپولیس در ارتباط با مراسم دوشنبه باشگاه پرسپولیس که در جریان آن برنامه طنزی هم برگزار شد توضیحاتی را ارائه کرد و در گفتگو با سایت رسمی باشگاه اظهار داشته: مراسم امروز باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس به منظور سپاسگزاری از عوامل و دست‌اندرکارانی بود که در طول فصل گذشته در کنار هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کردند.

در این مراسم از گروه‌های مختلف، نمایندگانی حضور داشتند. هدف از این برنامه تشکر از همه عزیزان و ارزش نهادن به تلاش‌هایی بود که در طول فصل گذشته انجام شد.

در جریان این مراسم، برنامه طنزی هم تدارک دیده شده بود که در جریان آن، هنرمند حاضر روی صحنه بدون آنکه از قبل با باشگاه هماهنگ شده باشد با توجه به ورزشی بودن فضا باب شوخی با دو تن از چهره‌های ارزشمند فوتبال کشورمان را باز کرد. در پی بروز این اتفاق، آقای طاهری واکنش نشان دادند و با بیان این مطلب که این دو بزرگوار و دیگر عزیزان پیشکسوت از بزرگان باشگاه هستند و شوخی با بزرگترها در غیاب آنها و بدون کسب اجازه، جایز نیست، خواهان توقف سریع این بخش از برنامه شدند که بلافاصله اقدام شد.

پندار خمارلو در ادامه افزود: برای حاضران در جلسه مشخص بود که این شوخی به شکل اتفاقی صورت گرفت و البته عدم همراهی حاضران با این بخش برنامه بیانگر جایگاه و احترامی بود که برای این عزیزان قائل بودند.

به هر روی با وجود آنکه می‌دانیم این دو اسطوره نامدار فوتبال ایران و آسیا با بلند نظری به مسائلی از این دست می‌نگرند وظیفه خود می‌دانم از این دو بزرگ باشگاه پرسپولیس بخاطر این اتفاق عذرخواهی کنم. همچنین تاکید می‌کنیم باشگاه پرسپولیس بزرگی و عظمت خود را مرهون هواداران و بزرگان نامدارش می‌داند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت