سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل سخن گفت

آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل سخن گفت

آنچلوتی درباره اختلافش با گرت بیل سخن گفت

سرمربی پیشین رئال مادرید از اختلاف خود با ستاره ولزی این تیم سخن به میان آورد.

سایت تیفوسی به گزارش ایسنا و به نقل از فور فور تو، کارلو آنچلوتی یکی از محبوب‌ترین مربیان فوتبال اروپا به شمار می آید. او در هر تیمی مربیگری کرده، نتایج درخشانی به دست آورده و قرار است فصل بعد هدایت بایرن مونیخ را بر عهده بگیرد.

آنچلوتی با وجود این که از مربیگری در رئال اخراج شد اما در بین بازیکنان و هواداران از محبوبیت زیادی برخوردار است. او در سال نخست حضورش در رئال توانست این تیم را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا برساند. با این حال فلورنتینو پرس، رییس باشگاه تصمیم گرفت این مربی ایتالیایی را بعد از فصل دوم حضورش در برنابئو برکنار کند.

آنچلوتی در کتاب خود تحت عنوان «رهبری آرام، شکار قلب ها، عقل ها و بازی‌ها» درباره اختلاف با گرت بیل ستاره ولزی کهکشانی‌ها سخن به میان آورد و گفت: یک روز فلورنتینو پرس به من زنگ زد و خواست در دفترش حضور پیدا کنم. وقتی با هم مشغول صحبت کردن شدیم، یک مسئله عجیب را به من گفت. او گفت مدیر برنامه های گرت بیل نزدش آمده و تاکید کرده است این بازیکن ولزی از بازی کردن در رئال خوشحال نیست چراکه در پست تخصصی اش به بازی گرفته نمی شود.

او ادامه داد: در همان ماه، مدیر برنامه بیل با رسانه ها هم صحبت کرد و همان صحبت ها را تکرار کرد. پرس به من گفت که چه طرح و نقشه ای دارد و من هم به صراحت تاکید کردم به هیچ وجه پست بیل را تغییر نمی دهم چراکه در این صورت باید کل نقشه های خود را تغییر دهم و در پست چند بازیکن دیگر هم تغییر به وجود آورم. به صراحت بگویم از رفتار گرت بیل ناراحت شدم و از خواستم تا با هم صحبت کنیم.

سرمربی جدید بایرن ادامه داد: به بیل گفتم که چرا مستقیما با خود من صحبت نکرده است و او جواب داد که هیچ مشکلی با من ندارد. به او گفتم که پست‌اش را تغییر نمی دهم و او باید هر آنچه را که می گویم در زمین اجرا کند و او مخالفتی نکرد.

آنچلوتی در پایان سخنان خود به ستایش از بیل پرداخت و گفت: او بسیار خوب است و یکی از باکلاس ترین بازیکنان جهان به شمار می‌رود. رفتار من به بیل کمک کرد تا بهتر و پخته تر کار کند. بیشتر از مدیر برنامه هایش به او کمک کردم و الان این ستاره ولزی به بازیکنی تاثیرگذار در رئال تبدیل شده است.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *