خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / رای رحمتی اعلام شد ؛ دو جلسه محرومیت از بازی های لیگ برتری
rahmati

رای رحمتی اعلام شد ؛ دو جلسه محرومیت از بازی های لیگ برتری

رای رحمتی اعلام شد ؛ دو جلسه محرومیت از بازی های لیگ برتری

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای مربوط به دیدار استقلال – تراکتورسازی تبریز را اعلام کرد که مهمترین آنها محرومیت سیدمهدی رحمتی از حضور در دو دیدار لیگ برتری است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز در حالی 19 اردیبهشت ماه 95 در ورزشگاه آزادی برگزار شد که در آن تخلفاتی رخ داد. کمیته انضباطی آرای خود را درمورد تخلفات این بازی به شرح زیر صادر کرد:

سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان تیم استقلال به‌دلیل تحریک تماشاگران، فحاشی و اهانت به سرمربی تیم حریف و سعی برای ایجاد درگیری طبق بندهای 8  و 9 و تبصره ذیل ماده 65 و ماده 55 آیین‌نامه انضباطی به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود در مسابقات لیگ برتر محروم شد. این رأی قطعی است. همچنین رحمتی به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی نیز محکوم شد که این رأی قابل تجدیدنظر است.

به‌دلیل تخلفات تماشاگران استقلال مبنی بر پرتاب اشیا به نیمکت حریف، درگیری با تماشاگران خودی و فحاشی شدید به سرمربی تیم حریف با تهدید، باشگاه استقلال طبق مواد 78 و 79 آیین‌نامه انضباطی به برگزاری یک دیدار بدون تماشاگر در رده لیگ برتر  و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

تیم تراکتورسازی تبریز هم به‌خاطر فحاشی تماشاگرانش، اهانت به داور و دروازه‌بان تیم حریف به تذکر کتبی و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی است.

جلال نصیری از عوامل باشگاه تراکتورسازی تبریز به‌دلیل دخالت در امور برگزاری، ورود غیر قانونی به زمین بازی، ایجاد تشنج و درگیری، تشدید تشنج با فحاشی به عوامل تیم حریف طبق مواد 65، 66، 55، 15 و 16 آیین‌نامه انضباطی به سه ماه محرومیت از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال و پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قابل تجدیدنظر است.

سیروس دین محمدی و محمد نوازی از کادر فنی تیم استقلال به‌دلیل پاسخگویی به فحاشی و اهانت به جلال نصیری، طبق ماده 63 آیین‌نامه انضباطی به تذکر کتبی  با درج در پرونده محکوم شدند. این رأی قطعی است.

کمیته انضباطی همچنین از خویشتنداری امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز که موجب جلوگیری از تشدید تشنج شده است و از همکاری فرزاد مجیدی سرپرست تیم استقلال تهران قدردانی کرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *