خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بوفون:عقده قهرمانی در لیگ قهرمانان ندارم

بوفون:عقده قهرمانی در لیگ قهرمانان ندارم

بوفون:عقده قهرمانی در لیگ قهرمانان ندارم

کاپیتان یوونتوس تا کنون موفق به کسب هیچ افتخار اروپایی به همراه بانوی پیر نشده است، اما او می‌‌گوید حاضر نیست هیچ‌کدام از اسکودتوهایش را با یک جام اروپایی عوض کند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون تاکنون دو بار با یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده، اما هر بار مغلوب شده و در کسب افتخار قهرمانی در مهمترین تورنمنت باشگاهی دنیا ناکام بوده است. با این حال او می‌گوید که قهرمانی در لیگ قهرمانان برای‌اش یک عقده نیست.

بوفون که در دوران حضورش در یووه 9 اسکودتو برده است (با احتساب دو اسکودتویی که از بانوی پیر پس گرفته شد) به شبکه ایتالیا اونو گفت: من حاضر نیستم هیچ یک از قهرمانی‌هایم در سری A را بدهم تا جای آن قهرمانی در لیگ قهرمانان بگیرم. برای من قهرمانی در لیگ قهرمانان یک عقده نیست. من به لیگ قهرمانان به چشم یک ماجراجویی زیبا نگاه می‌کنم که هر سال با اشتیاقی فراوان در آن بازی می‌کنم. بازی در لیگ قهرمانان، حس فوق‌العاده‌ای دارد.

بوفون مدعی شد اگر تیمش امسال در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان از سد بایرن مونیخ می‌گذشت، می‌توانست قهرمان شود. او ادامه داد: من فکر می‌کنم که ما امسال نسبت به سال گذشته که فینالیست شدیم، حتی به کسب عنوان قهرمانی نزدیک‌تر شدیم. اگر بایرن مونیخ را حذف کرده بودیم، می‌توانستیم موانع بعدی که سر راه‌مان قرار می‌گرفتند را هم از سر راه برداریم. به‌نظر من یوونتوس اکنون همتراز سایر مدعیان است و در این فصل هم مقابل خیلی از تیم‌ها ما حتی ممکن بود آن تیمی شناخته شویم که شانس بیشتری برای کسب پیروزی دارد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *