خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار استقلال / گزارش تمرین استقلال :ناراحتی مظلومی از بازیکنان

گزارش تمرین استقلال :ناراحتی مظلومی از بازیکنان

گزارش تمرین استقلال :ناراحتی مظلومی از بازیکنان

تمرین امروز (سه‌شنبه) تیم فوتبال استقلال در غیاب کاپیتان محروم این تیم برگزار شد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سومین جلسه تمرینی تیم فوتبال استقلال برای حضور در فینال جام حذفی باشگاه‌های کشور مقابل ذوب‌آهن از ساعت 17:30 امروز در زمین شماره دوی ورزشگاه آزادی برگزار شد.

* قبل از آغاز تمرین هواداران تیم استقلال با منصور پورحیدری، سرپرست تیم استقلال صحبت می‌کردند که در حاشیه این صحبت‌ها اکثر هواداران ناراحتی خود را از نتایج تیم استقلال در این فصل به پورحیدری منتقل کرده و درمورد آمدن علیرضا منصوریان به این تیم از وی سؤال می‌کردند.

* تمرین با صحبت‌های پرویز مظلومی به‌مدت 10 دقیقه آغاز شد و سپس بازیکنان به‌مدت 15 دقیقه دور زمین مشغول به دویدن شدند و زیر نظر مربی بدنساز تیم به کارهای کششی و نرمشی روی آوردند.

* تمرین امروز تیم استقلال غایبان زیادی داشت و بازیکنانی چون؛ آرش برهانی، خسرو حیدری، هرایر مگویان، محسن کریمی و سیدمهدی رحمتی حضور نداشتند. پس از اعلام رأی کمیته انضباطی درخصوص اتفاقات بازی استقلال تهران – تراکتورسازی تبریز و محرومیت مهدی رحمتی، غیبت او در تمرین امروز جای تعجب داشت.

* عادل شیحی، هافبک مراکشی تیم استقلال که به‌دلیل مصدومیت در چند دیدار گذشته استقلال غایب بود امروز در تمرینات استقلال حاضر شد و زیر نظر پزشک تیم دکتر نوروزی و به همراه پروپیچ تمرینات اختصاصی انجام داد.

* محرومیت مهدی رحمتی از سوی کمیته انضباطی سوژه اصلی امروز تمرین استقلال بود و خیلی از هواداران سؤال می‌کردند که آیا محرومیت او در فینال جام حذفی هم لحاظ خواهد شد یا نه.

* دکتر نوروزی با لباس ورزشی در تمرین امروز حاضر شد.

* تمرین مرحله بعد آبی‌پوشان کار با توپ بود. بازیکنان با پاس‌های تک‌ضرب و کارهای ترکیبی فوتبال خود را دنبال کردند.

* بخش اصلی تمرین آبی‌پوشان کارهای ترکیبی و ارسال از جناحین بود که عملکرد ضعیف بازیکنان در هنگام ارسال از جناحین باعث شد پرویز مظلومی از این موضوع ناراحت شده و برای دقایقی تمرین را قطع کند. همچنین حرکت عجیب حنیف عمران‌زاده در تمرین امروز باعث شد پرویز مظلومی از او ناراحت شده و از این بازیکن بخواهد شنای سوئدی برود.

* پایان‌بخش تمرین آبی‌پوشان تهرانی فوتبال درون تیمی بود.

تمرین فردای استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزدی برگزار خواهد شد

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *