خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ایسکو: از جان و دل مایه می‌گذاریم تا جام قهرمانی اروپا را به مادرید بیاوریم

ایسکو: از جان و دل مایه می‌گذاریم تا جام قهرمانی اروپا را به مادرید بیاوریم

ایسکو: از جان و دل مایه می‌گذاریم تا جام قهرمانی اروپا را به مادرید بیاوریم

هافبک اسپانیایی سفیدپوشان مادریدی تأکید کرد او و هم‌تیمی‌هایش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا از جان و دل مایه خواهند گذاشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ایسکو که این فرصت را دارد تا در فینال لیگ قهرمانان اروپا با رئال مادرید فاتح این رقابت‌ها شود، گفت: ما به‌دنبال این هستیم تا جام قهرمانی را با خود  به مادرید بیاوریم. تصور من این است که با نتیجه 2 بر صفر اتلتیکو را شکست خواهیم داد و با هواداران‌مان به شادی خواهیم پرداخت. البته جدال سختی در انتظار ماست، اما پویایی بالا خواهیم داشت. اتلتیکومادرید تیم سرسختی است و سعی می‌کند تا کمترین اشتباه ممکن را در تقابل با ما داشته باشد.

وی افزود: بازی مقابل اتلتیکو یک جنگ تمام‌عیار خواهد بود، اما باید بگویم که ما در بهترین وضعیت خود به پایان فصل رسیدیم. البته این را هم می‌دانیم که اتلتیکو تیم‌های بزرگی همچون بارسلونا و بایرن مونیخ را که خود مدعی قهرمانی بوده‌اند، حذف کرده است، به‌همین دلیل باید در تقابل با آنها کمترین اشتباه ممکن را داشته باشیم.

هافبک اسپانیایی کهکشانی‌ها تأکید کرد: در فینال لیگ قهرمانان هر اتفاقی ممکن است، رخ دهد برای همین باید با احتیاط و مسئولیت بازی کنیم. از اینکه ممکن است چه اتفاقی رخ دهد، هیجان‌زده هستیم. برای اینکه جام را با خود به مادرید بیاوریم هر آنچه را که از دست‌مان ساخته باشد، انجام خواهیم داد و با جان و دل بازی می‌کنیم.

ایسکو تأکید کرد: ما با تمام قدرت به جلو نگاه می‌کنیم و می‌خواهیم با قهرمانی در فینال لیگ قهرمانان به هواداران‌مان که در روزهای سخت کنارمان بوده‌اند، لذت و شادی ببخشیم. امیدوارم بتوانیم پاداش حمایتی را که آنها از ما داشتند، بدهیم.

وی درمورد سرمربی فرانسوی رئال هم عنوان کرد: ما با بنیتس شروع خیلی خوبی نداشتیم و با فرازونشیب‌های زیادی روبه‌رو شدیم، اما با آمدن زین‌الدین زیدان اوضاع تغییر کرد و در نهایت هم رئال به بهترین شکل ممکن فصل را به پایان برد. 12 پیروزی متوالی در لالیگا و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان خود گویای عملکرد زیدان در رئال است. حضور او باعث تقویت روحیه ما شد. کار با زیدان یک مزیت است و همه از کار با او لذت می‌برند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *