خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / واکنش مدیرورزشی رم به خبر تلاش یووه برای خرید پیانیچ
juventus logo

واکنش مدیرورزشی رم به خبر تلاش یووه برای خرید پیانیچ

واکنش مدیرورزشی رم به خبر تلاش یووه برای خرید پیانیچ

مدیرورزشی باشگاه رم موضع این باشگاه را درباره انتقال هافبک بوسنیایی‌اش به تورین مشخص کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، والتر ساباتینی اعتراف کرد اگر یوونتوس بخواهد رقم فسخ قرارداد میرالم پیانیچ با رم را بپردازد تا فصل آینده او را به تورین ببرد، هیچ کاری از دست وی و همکارانش برای نگه داشتن هافبک بوسنیایی‌شان برنخواهد آمد.

با اینکه مکس آلگری، سرمربی یوونتوس تأکید کرده است که تیمش هرگز با پیانیچ تماسی نداشته است، رسانه‌های ایتالیایی اعلام کرده‌اند که بیانکونری در تلاش است تا هافبک ملی‌پوش جالوروسی را به خدمت بگیرد.

ساباتینی در این خصوص به سایت پاجینه «رومانیسته» گفت: اگر چنین چیزی صحت داشته باشد، این یک تصمیم متوهمانه از سوی یوونتوس است و هیچ ربطی هم به من ندارد. من پیانیچ را به یووه پیشنهاد نداده‌ام. قرارداد پیانیچ با ما غرامت فسخ دارد. رم برای فروش او با تیمی مذاکره نمی‌کند اما اگر خودش بخواهد برود و تیمی حاضر به پرداخت غرامت فسخ قراردادش شود، کاری از دست ما ساخته نیست. قانون فسخ قرارداد بازیکنان در صورت پرداخت غرامت آن مانند سایر کشورهاست.

با توجه به اظهارات ساباتینی، یوونتوس تنها در شرایطی موفق به خرید پیانیچ خواهد شد که کل غرامت فسخ قرارداد این بازیکن بوسنیایی که 38 میلیون یورو است را بپردازد.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *