پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15949 29 اردیبهشت 1395 ساعت [ 12:34 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

آگرو: من‌سیتی در حدی نیست که فاتح لیگ قهرمانان شود

مهاجم آرژانتینی من‌سیتی می‌گوید لیونل مسی به او گفته که دقیقاً از پپ گواردیولا باید چه انتظاری داشته باشد.

آگرو: من‌سیتی در حدی نیست که فاتح لیگ قهرمانان شود

مهاجم آرژانتینی من‌سیتی می‌گوید لیونل مسی به او گفته که دقیقاً از پپ گواردیولا باید چه انتظاری داشته باشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، سرخیو آگرو درمورد تغییر مربی که در پایان فصل جاری در منچسترسیتی انجام خواهد شد و پپ گواردیولا جای مانوئل پیگرینی را خواهد گرفت، گفت: مسی نکات تأثیرگذاری از گواردیولا به من گفته و بازیکنان دیگری هم که با او سابقه کار کردن دارند، نکات مشابهی را گفته‌اند. به شخصه شناختی از گواردیولا ندارم، از این‌رو پس از مسابقات کوپا آمه‌ریکا که آزاد شدیم، باید ببینیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. سعی خواهم کرد تا شناخت خوبی از پپ پیدا کنم و او قطعاً ما را به جلو خواهد برد.

وی افزود: فکر می‌کنم گواردیولا، مربی است که روی بازیکنانش فشار زیادی خواهد آورد و این چیزی است که ما در منچسترسیتی به آن نیاز داریم. حضور او در منچسترسیتی نه‌تنها برای من بلکه برای بازیکنان دیگر و خود باشگاه مهم است. باشگاه روی بازیکنان مهم سرمایه‌گذاری می‌کند و سرمایه‌گذاری روی مربی هم از همه مهمتر است. امیدواریم پپ خودش را با باشگاه وفق دهد و تصمیم بگیرد که ما با چه سبکی بازی کنیم، اما چیزی که مشخص است این است که ما فصل آینده مزیت بیشتری خواهیم داشت.

آگرو با اشاره به حذف این تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا توسط رئال مادرید هم اظهار داشت: می‌دانستیم که تیم خیلی خوبی داریم، اما به اندازه‌ای خوب نبودیم که بتوانیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان مقابل رئال مادرید به پیروزی برسیم. ما در لیگ قهرمانان بازی‌های خوبی را با استثناهایی همچون کوین دی‌بروین انجام دادیم. درست است که ما به فینال نرسیدیم، اما رسیدن به مرحله نیمه نهایی خود گام مهمی برای ما بود و برای فصل آینده این رقابت‌ها تجربه کسب کردیم. من‌سیتی تیم بزرگی است، اما در حدی نیست که بتواند فاتح لیگ قهرمانان شود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت