خانه / خبرهای فوتبال خارجی / درگیری پیکه با بازیکن رئال مادرید پس از قهرمانی بارسا
pique 1

درگیری پیکه با بازیکن رئال مادرید پس از قهرمانی بارسا

درگیری پیکه با بازیکن رئال مادرید پس از قهرمانی بارسا

یک رسانه اسپانیایی ادعا کرده است که مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا پس از قهرمانی تیمش در لالیگا با یکی از بازیکنان کهکشانی‌ها درگیر شده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، نوریا کاسس خبرنگار شبکه 8TV اسپانیا ادعا کرده است که جرارد پیکه پس از جشن قهرمانی بارسلونا در لالیگا همراه با چند هم‌تیمی خود از جمله مارک بارتر، ژرمی متئو و نیمار، در منطقه بارسلونانتای که یکی از امکان تفریحی مرکز ایالت کاتالونیاست با تعدادی از بازیکنان تیم همشهری، اسپانیول مواجه شده‌اند که ویکتور سانچس، بازیکن پیشین بارسلونا و خورخه فرانکو (بورگی)، بازیکنی که به صورت قرضی از رئال مادرید به اسپانیول پیوسته، جزو آنها بوده‌اند.

طبق ادعای کاسس، زمانی که پیکه بورگی را دید به سمتش رفت تا درباره جمله‌ای که بازیکن اسپانیول در ماه ژانویه راجع به مدافع بارسا گفت چیزی به او بگوید. بورگی در ابتدای سال 2016 گفته بود که پیکه تا تبدیل شدن به یک انسان مطلوب فاصله زیادی دارد. ظاهراً کار پیکه و بورگی به درگیری آنها می‌انجامد، اما قبل از اینکه این درگیری فیزیکی شود، دیگر بازیکنان مداخله و آنها را از یکدیگر جدا می‌کنند.

خبرنگار 8TV همچنین ادعا کرده است که حتی پس از دور شدن پیکه از بورگی، بازیکنان دو تیم کاتالونیا همچنان به درگیری لفظی خود با یکدیگر ادامه دادند تا اینکه مسئولان مکانی که در آنجا حضور داشتند آنها را مجاب به ختم قائله کردند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *