خانه / خبرهای فوتبال خارجی / بوفون: اگر عدالتی وجود داشته باشد باید اتلتیکومادرید قهرمان اروپا شود

بوفون: اگر عدالتی وجود داشته باشد باید اتلتیکومادرید قهرمان اروپا شود

بوفون: اگر عدالتی وجود داشته باشد باید اتلتیکومادرید قهرمان اروپا شود

سنگربان ایتالیایی یوونتوس می‌گوید این بار حق اتلتیکومادرید است که در فینال لیگ قهرمانان اروپا همشهری سفیدپوش خود را شکست دهد و برای اولین بار طعم قهرمانی در این رقابت‌ها را بچشد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، جان لوئیجی بوفون، دروازه‌بان و کاپیتان تیم فوتبال یوونتوس اعتراف کرد که در فینال لیگ قهرمانان اروپا دوست دارد اتلتیکومادرید بر همشهری‌اش رئال مادرید غلبه کند و با گرفتن انتقام شکست دو فصل پیش خود در فینال این رقابت‌ها از کهکشانی‌ها، قهرمان شود.

دربی مادرید دو سال پیش هم در فینال لیگ قهرمانان برگزار شد که آن سال اتلتیکومادرید بازی یک بر صفر برده را در دقیقه آخر مساوی کرد و در نهایت 4 بر یک باخت. بوفون درباره فینال لیگ قهرمانان اروپا که شنبه هفته آینده در ورزشگاه سن‌سیرو برگزار می‌شود، به خبرنگاران گفت: اگر ذره‌ای عدالت در ورزش وجود داشته باشد، اتلتیکومادرید باید قهرمان شود. دو سال پیش اتلتیکومادرید با بدشانسی و با گلی که سرخیو راموس در دقیقه 93 زد باخت. من شدیداً باور دارم که فرصت انتقام‌گیری که اتلتیکومادرید به‌دست آورده است، به این تیم برای رسیدن به هدفش کمک می‌کند.

بوفون 38 ساله که خودش دو بار طعم شکست در فینال لیگ قهرمانان را چشیده است، ادامه داد: انتقام‌گیری به اتلتیکومادرید انگیزه خواهد داد، اما کار این تیم سخت است، چون رئال مادرید تجربه بیشتری از بازی در این رقابت‌ها دارد.

بوفون سال 2003 برابر میلان و سال 2015 برابر بارسلونا در فینال لیگ قهرمانان اروپا طعم شکست را چشید تا همچنان در حسرت کسب مهمترین افتخار باشگاهی دنیا باشد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *