پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15979 29 اردیبهشت 1395 ساعت [ 18:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

تاریخ معرفی رئیس جدید یوفا مشخص شد

اتحادیه فوتبال اروپا تاریخ اعلام جانشین میشل پلاتینی در این سازمان را اعلام کرد.

تاریخ معرفی رئیس جدید یوفا مشخص شد

اتحادیه فوتبال اروپا تاریخ اعلام جانشین میشل پلاتینی در این سازمان را اعلام کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا)، در تاریخ 14 سپتامبر (24 شهریور 95) جانشین میشل پلاتینی، رئیس مستعفی این سازمان که تا چهار سال آینده از هرگونه فعالیت فوتبال محروم شده است، مشخص خواهد کرد.

طبق اعلام سایت یوفا، اعضای کمیته اجرایی اتحادیه فوتبال اروپا در نشستی که در هفته پایانی تابستان امسال در آتن خواهند داشت، رئیس این سازمان را مشخص خواهند کرد.

میشل پلاتینی سال گذشته به دلیل دریافت دو میلیون فرانک سوئیس به صورت غیرقانونی از فیفای تحت مدیریت سپ بلاتر، از سوی کمیته اخلاق فیفا به مدت هشت سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم شد که این محرومیت پس از فرجام خواهی رئیس فرانسوی پیشین فیفا از کمیته استیناف فیفا به 6 و پس از اعتراض او به دادگاه عالی ورزش به چهار سال کاهش پیدا کرد.

به این ترتیب یوفا تا ماه سپتامبر رئیس دائمی نخواهد داشت و یورو 2016 که کمتر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود، تحت مدیریت آنخل ماریا ویار از اسپانیا رئیس موقت اتحادیه فوتبال اروپا و رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا برگزار می‌شود. یوفا 20 جولای را ضرب‌الاجل نام‌نویسی افراد متقاضی تصدی ریاست این سازمان اعلام کرده است.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت