پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 15985 29 اردیبهشت 1395 ساعت [ 22:31 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فرگوسن: رونالدو از مسی بهتر است

سرمربی افسانه ای پیشین منچستریونایتد همچنان اعتقاد دارد کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیا است.

فرگوسن: رونالدو از مسی بهتر است

سرمربی افسانه ای پیشین منچستریونایتد همچنان اعتقاد دارد کریستیانو رونالدو بهترین بازیکن دنیا است.

سایت تیفوسی به گزارش وبسایت نود، سر الکس فرگوسن شب گذشته در مراسم پرسش و پاسخی که با حضور روری مکلروی، گلف باز مطرح ایرلندی، برگزار شد در پاسخ به سوالی درباره اینکه از بین رونالدو و مسی کدام بازیکن بهتری است گفت:” برای من جالب است که این روزها اینقدر درباره این دو بازیکن می شنویم.

منظور مرا اشتباه برداشت نکنید، مسی بازیکن فوق العاده ای است. زمانی که توپ را کنترل می کند انگار دمپایی به پا کرده است. اما از نظر من تفاوت اینجا است، مسی بازیکن بارسلونا است اما رونالدو می تواند برای باشگاه استوک پورت کانتی هت تریک کند.

رونالدو همه چیز دارد. می تواند با هر دو پا شوت کند، سرزنی کند، مثل یک شیر شجاع است و چیز دیگری وجود دارد که مردم به آن توجه نمی کنند. در دوران مربیگریم در منچستریونایتد خوش شانس بودم که بازیکنان زیادی داشتم که ساعت های زیادی را صرف تمرین می کردند.

گری نویل یک بازیکن متوسط بود که با کار و تلاش به یک بازیکن شگفت انگیز تبدیل شد. این قضیه در مورد دیوید بکام هم صادق است. رونالدو عادت داشت که خودش را با تمرینات اضافی کاملا خسته کند و هنوز هم همینطور است. او فقط می خواست بهترین بازیکن دنیا شود.”

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت