پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16000 30 اردیبهشت 1395 ساعت [ 17:01 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گل‌محمدی: به موقع گل زدیم و بازی را مدیریت کردیم

سرمربی ذوب آهن گفت: مقابل العین در زمان خوبی به گل رسیدیم و بازی را مدیریت کردیم.

گل‌محمدی: به موقع گل زدیم و بازی را مدیریت کردیم

سرمربی ذوب آهن گفت: مقابل العین در زمان خوبی به گل رسیدیم و بازی را مدیریت کردیم.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر العین گفت: بازی بسیار پرفشار بود و همان طور که پیش از این گفته بودیم هم برابر حریف و هم در مقابل گرمای هوا یک جنگ تمام عیار را به نمایش گذاشتیم.

وی با بیان اینکه ما می‌دانستیم العین یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و مهره‌های ارزشمندی در اختیار دارد، افزود: ما فقط در 10-15 دقیقه نخست بازی تمرکز نداشتیم اما در سایر دقایق بازی خوب ظاهر شدیم، به موقع گل زدیم و به خوبی بازی را مدیریت کردیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان اینکه به بازیکنان خود افتخار می‌کنم، تصریح کرد: قطعا همه ما از این نتیجه خوشحال هستیم اما نباید فراموش کنیم که هنوز هیچ چیز تمام شده نیست و کار ما همچنان ادامه دارد، ما فقط اجازه داریم که امشب به نتیجه‌ای که کسب کرده‌ایم فکر کنیم و از این بابت خوشحال باشیم و مطمئناً از فردا باید برای بازی برگشت مقابل العین بار دیگر خود را آماده کنیم.

گل‌محمدی با بیان اینکه خوشحال هستیم که تا این لحظه یک نماینده شایسته برای فوتبال ایران بوده‌ایم، گفت: امیدواریم که در بازی برگشت کار را تمام کنیم و از همین جا از همه می‌خواهیم که به ما کمک کنند، هواداران نیز از هم اکنون باید خود را برای دیدار برگشت برابر العین در ورزشگاه فولادشهر آماده کنند.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت