خانه / خبرهای فوتبال خارجی / استقبال فابرگاس از تمدید قرارداد تری با چلسی
Cesc-Fabregas

استقبال فابرگاس از تمدید قرارداد تری با چلسی

استقبال فابرگاس از تمدید قرارداد تری با چلسی

هافبک اسپانیایی آبی‌پوشان لندنی از اینکه کاپیتان چلسی یک فصل دیگر در این تیم ماندنی شد ابراز خوشحالی کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه چلسی روز گذشته (چهارشنبه) اعلام کرد قرارداد جان تری، کاپیتان 35 ساله خود که از سن 14 سالگی در این باشگاه است را برای یک سال دیگر تمدید کرده است. به این ترتیب کاپیتان آبی‌پوشان لندنی این فرصت را دارد تا یک فصل دیگر در این تیم انگلیسی و زیرنظر آنتونیو کونته به بازی خود ادامه بدهد. مدافع پیشین تیم ملی انگلیس که پیش از این عنوان کرده بود رویای بازنشستگی در این تیم را دارد، تاکنون 703 بازی برای چلسی انجام داده و 14 عنوان قهرمانی هم با این تیم به دست آورده است.

سسک فابرگاس که پس از پیوستن به چلسی از بارسلونا در سال 2014 به مدت دو سال سابقه بازی در کنار جان تری را دارد، در تمجید از وی گفت: تری دوران حرفه‌ای شگفت‌انگیزی با چلسی داشته است. این روزها، ساده‌ نیست که کار خود را با یگ باشگاه شروع کنید و با همان باشگاه هم به دوران بازیگری خود ادامه دهید.

وی افزود: با توجه به اینکه این روزها شرایط دشوارتر شده، بازیکنان خیلی کمی هستند که این فرصت را پیدا می‌کنند، اما جان تری به خوبی از عهده این کار برآمد و جام‌های قهرمانی زیادی را هم با چلسی به دست آورد و این برای او خیلی خوب است.

پیش از این اعلام شده بود جان تری پیشنهاداتی از تیم‌های چینی و آمریکایی دارد و حتی عنوان شد میتیلند دانمارک نیز نسبت به جذب مدافع میانی چلسی علاقه‌مند است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *