پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16019 31 اردیبهشت 1395 ساعت [ 13:25 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

کنایه جدید اسکولز به فن‌خال در مورد ناکامی‌های من‌یونایتد

هافبک پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد به‌خاطر ناکامی‌های شیاطین سرخ در سال‌های اخیر، یک بار دیگر سرمربی هلندی این تیم را مورد سرزنش قرار داد.

کنایه جدید اسکولز به فن‌خال در مورد ناکامی‌های من‌یونایتد

هافبک پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد به‌خاطر ناکامی‌های شیاطین سرخ در سال‌های اخیر، یک بار دیگر سرمربی هلندی این تیم را مورد سرزنش قرار داد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه آخرین بازی این فصل تیم فوتبال منچستریونایتد که فرداشب (شنبه) برابر کریستال‌پالاس در فینال جام حذفی انگلیس است، پل اسکولز یک بار دیگر به ناکامی‌های چند فصل اخیر تیم پیشین دوران بازیگری‌اش به‌ویژه در دو فصل مربیگری لوئیز فن‌‌‌خال در ورزشگاه اولدترافورد اشاره داشت.

اسکولز که به همراه شیاطین سرخ سه قهرمانی در جام حذفی کسب کرده است به منچسترایوینیگ‌نیوز گفت: با توجه به ناکامی‌هایی که در این فصل داشته‌ایم، فینال جام حذفی انگلیس حالا تورنمنتی شده که همه امیدوارند ما در آن نتیجه بگیریم. درست است که برای رسیدن به فینال جام حذفی راهی طولانی را پیموده‌ایم، اما قهرمانی در این رقابت‌ها واقعاً در اولویت اهداف ما نبود. همه ما می‌دانیم که جام حذفی تورنمنتی بزرگ است، اما در قیاس با لیگ قهرمانان اروپا یا لیگ برتر چطور؟

اسکولز در کم اهمیت جلوه دادن تورنمنتی که فن‌خال بارها ‌و ‌بارها از فینالیست شدن در آن برای توجیه ناکامی‌های این فصل خود و تیمش استفاده کرده است، ادامه داد: ما همیشه خواهان موفقیت در دو تورنمنتی هستیم که شما خودتان آنها را می‌دانید و بارها و بارها قید جام حذفی را زده‌ایم، چون تیم‌مان مهره‌‌هایش را در اختیار نداشته و دیگر بازیکنان هم برای بازی در لیگ برتر یا لیگ قهرمانان اروپا، نیاز به استراحت داشته‌اند.

هافبک پیشین منچستریونایتد تأکید کرد: من فکر می‌کردم که شاید مردم تصور می‌کنند منچستریونایتد قهرمان جام حذفی می‌شود، اما این بازی هم برای ما بازی سختی خواهد بود. کریستال پالاس تیم خوبی است و من فکر می‌کنم که این تیم می‌تواند برای بسیاری از رقبای خود دردسرساز شود. به‌همین دلیل من فکر می‌کنم که من‌یونایتد کار سختی برابر کریستال‌پالاس داشته باشد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت