خانه / ویدئو / تیفوسی FUN / کاریکاتور/ میلانی‌ها برای شکست یووه، دست به دامن پاپ شدند

کاریکاتور/ میلانی‌ها برای شکست یووه، دست به دامن پاپ شدند

کاریکاتور/ میلانی‌ها برای شکست یووه، دست به دامن پاپ شدند

روسونری برای امیدوار ماندن به کسب سهمیه لیگ اروپای فصل آینده محکوم به شکست دادن یوونتوس در فینال جام حذفی ایتالیاست، اتفاقی که به نظر خیلی‌ها غیرممکن است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در پایان فصلی ناامیدکننده برای تیم فوتبال میلان که نتیجه‌اش نشستن روی پله هفتم جدول سری A بود، یک روزنه امید دیگر برای روسونری جهت کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده باقی مانده است که آن فینال امشب (شنبه) جام حذفی ایتالیاست.

داستان بازی‌های بی‌ثبات میلان بحران‌زده‌ای که دو ماه پیش سکان هدایتش از سینیشا میهایلوویچ گرفته و به کریستین بروکی تحویل داده شد، همچنان ادامه دارد و به‌همین دلیل خیلی سخت می‌توان پیش‌بینی کرد که با این وضعیت، روسونری از پس شکست دادن یوونتوس در فینال کوپا ایتالیا برآید، یوونتوسی که امسال برای پنجمین بار متوالی قهرمان سری A شد و از لحاظ داشتن ستاره، به مراتب وضعیت بهتری از رقیب قدیمی‌اش دارد.

دور از انتظار بودن پیروزی میلان برابر یوونتوس در فینال کوپا ایتالیا و نیز ملاقاتی که بازیکنان روسونری اخیراً با پاپ فرانسیس، رهبر کاتولیک‌های جهان داشتند، سوژه جدید عمر مؤمنی کاریکاتوریست سایت گل بوده است که کاریکاتور جدید او را در زیر مشاهده می‌کنید.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *