خانه / اخبار فوتبال ایران / لیگ برتر ایران / اخبار پرسپولیس / کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سیدجلال را بخرید!
seyed jalal

کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سیدجلال را بخرید!

کمپین پرسپولیسی‌ها در شبکه‌های اجتماعی؛ سیدجلال را بخرید!

فصل پیش پرسپولیس برای قهرمانی، یک دروازه‌بان و یک مدافع خوب کم داشت. بعد از خرید بیرانوند، طرفداران پرسپولیس کمپینی برای خرید بهترین مدافع فصل پیش راه انداخته‌اند.

سایت تیفوسی به گزارش سایت نود، نه بزرگ برانکو به پاشنکو و سیدجلال، نقطه عطف این فصل پرسپولیس بود. پرسپولیس ضربه‌های بزرگی از پست دروازه‌بانی و دفاع خورد و در نهایت بخاطر گل‌های خورده پرتعداد قهرمانی را از دست داد. این فصل سرخ‌های پایتخت برای جبران اشتباه فصل پیش، خیلی زود بیرانوند را خریدند اما جواب برانکو به پیشنهاد خرید سیدجلال، هنوز همان نه سابق است.

سیدجلال فصل پیش در نفت تهران هم بالاترین نمرات را بین همه مدافعان لیگ گرفت و طرفداران پرسپولیس، کمپینی برای راضی کردن مدیران و کادرفنی باشگاه به خرید او راه انداخته‌اند. از نظر آن‌ها، پرسپولیس با داشتن مهاجمان و هافبک‌های خوب اگر سیدجلال و بیرانوند را در کنار هم داشته باشد کار سختی برای قهرمانی ندارد.

علیرضا نورمحمدی و مایکل اومانیا، دو مدافع فصل پیش پرسپولیس در فصل آینده این تیم را ترک می‌کنند و بجز کنعانی، سرخپوشان نیاز به خرید یک مدافع جدید خواهند داشت. مدافعی که طرفداران پرسپولیس، امیدوارند جلال حسینی باشد. قرارداد حسینی با نفت تهران تمام شده و در صورت عدم تمایل او و پرسپولیس برای همکاری در فصل آینده، ممکن است حسینی فصل بعد در یکی از رقبای اصلی سرخپوشان بازی کند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *