خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / احتمال دعوت دوباره پیرلو به تیم ملی ایتالیا

احتمال دعوت دوباره پیرلو به تیم ملی ایتالیا

احتمال دعوت دوباره پیرلو به تیم ملی ایتالیا

دو هافبک پیشین تیم فوتبال یوونتوس اعلام کردند که احتمال دارد برای شرکت در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ در تیم تحت هدایت آنتونیو کونته قرار بگیرند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، آندره‌آ پیرلو هافبک تیم فوتبال نیویورک سیتی گفت اگرچه نام او و سباستین جووینکو در فهرست اولیه بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی تیم ملی ایتالیا برای یورو 2016 قرار نگرفته اما این امکان وجود دارد که هر دوی آنها در جام ملت‌های اروپا بازی کنند.

پیرلو به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: آنتونیو کونته هنوز فهرست قطعی‌اش را اعلام نکرده است. آنهایی که هنوز درگیری بازی‌‌های رسمی باشگاهی هستند به اردو دعوت نشده‌اند. من و جووینکو با کونته صحبت کرده‌ایم و با هم تصمیماتی گرفته‌ایم. آیا من از ترکیب ایتالیا برای یورو 2016 کنار گذاشته شده‌ام؟ ممکن است. ما می‌دانیم که به یکدیگر چه گفته‌ایم اما فعلاً ترجیح می‌دهیم بیشتر از این چیزی نگوییم.

وی ادامه داد: برای من طبیعی است که لیگ فوتبال آمریکا جذابیت لیگ‌های اروپایی را نداشته باشد اما هنوز ارزیابی‌‌هایی باید صورت بگیرد. زمانی که کسی تصمیم می‌گیرد به آمریکا بیاید، می‌داند که چه راهی را انتخاب کرده است. اینها مسائلی هستند که من قبلاً درباره‌شان صحبت کردم و می‌دانستم که آمدن به آمریکا چه ریسک‌هایی دارد. اگر شما در بلژیک یا لیگی با کیفیت پایین‌تر بازی کنید باز هم فرصت بازی در لیگ قهرمانان یا لیگ اروپا را دارید.

هافبک پیشین یوونتوس در پاسخ به این سؤال که آیا از رفتن به MLS پشیمان است، اظهار داشت: قطعاً نه. در حقیقت حضور در میان بازیکنان استثنایی که اینجا حضور دارند، به من برای پیشرفت در تمریناتم کمک کرده‌ است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *