خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آلگری: یوونتوس هرگز از بردن جام سیر نمی‌شود
alegri

آلگری: یوونتوس هرگز از بردن جام سیر نمی‌شود

آلگری: یوونتوس هرگز از بردن جام سیر نمی‌شود

سرمربی یوونتوس پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی ایتالیا گفت که از همین حال به فکر فتح دوباره لیگ ایتالیا و کسب نتایجی بهتر در لیگ قهرمانان فصل آینده است.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، یوونتوس با شکست یک بر صفر میلان در وقت‌های اضافه فینال کوپا ایتالیا، قهرمان جام حذفی این کشور و به اولین تیمی تبدیل شد که دو سال متوالی دو گانه قهرمانی سری A و کوپا ایتالیا را کسب می‌کند.

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر پس از این بازی که تک گل آلوارو موراتا منجر به پیروزی تیمش شد، به شبکه رای اسپورت ایتالیا گفت: من باید به بازیکنانم تبریک بگویم، چرا که بازی امشب اصلاً بازی آسانی نبود. میلان در نیمه اول بازی خوبی ارائه کرد و ما در نیمه دوم موقعیت‌های خوبی داشتیم، پیش افتادیم و پس از آن خطر دریافت گل تساوی را در دقایق پایانی بازی احساس کردیم.

آلگری ادامه داد: فینال‌ها همین هستند، بازی‌هایی پر از لحظات مهم که شما برای استفاده از آنها به کمی شانس هم نیاز دارید. کار برای بازیکنان ما آسان نبود چرا که در 6 هفته گذشته آنها عملاً انگیزه‌ای چندانی برای تمرین کردن نداشتن و دوباره متمرکز کردن ذهن آنها روی بازی برای کسب پیروزی سخت بود.

چرا آلگری تصمیم گرفت آلوارو موراتا را به عنوان آخرین تعویضی خود به میدان بفرستد؟ او در پاسخ به این پرسش عنوان کرد: در وقت‌های اضافه من دو گزینه داشتم. یکی این بود که بازی را محتاطانه اداره کنیم تا کار به ضربات پنالتی بکشد و دیگر اینکه بازی را باز کنیم. من گزینه دوم را انتخاب کردیم و خوشبختانه نتیجه داد.

بیانکونری اولین تیم تاریخ فوتبال ایتالیا است که دو سال متوالی دو گانه می‌برد. آلگری اما با تأکید بر اینکه این قهرمانی‌ها یوونتوس را برای کسب جام اشباع نکرده است، گفت: یوونتوس سیر نمی‌شود، چون سنت این باشگاه همیشه جنگیدن برای کسب پیروزی بوده است. فصل آینده ما باید برای ارائه بهترین بازی‌های‌‌مان جهت کسب اسکودتوی ششم و مهمتر از همه تجربه یک فصل فوق‌العاده در لیگ قهرمانان اروپا است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *