پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16126 2 خرداد 1395 ساعت [ 12:07 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

فن‌خال: قصد ترک منچستریونایتد را ندارم

سرمربی منچستریونایتد پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی انگلیس، بهانه جدیدی برای تأکید بر شایستگی خود جهت ماندن روی نیمکت شیاطین سرخ پیدا کرد.

فن‌خال: قصد ترک منچستریونایتد را ندارم

سرمربی منچستریونایتد پس از قهرمانی تیمش در جام حذفی انگلیس، بهانه جدیدی برای تأکید بر شایستگی خود جهت ماندن روی نیمکت شیاطین سرخ پیدا کرد.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، لوئیز فن‌خال پس از پیروزی 2 بر یک منچستریونایتد برابر کریستال پالاس در فینال جام حذفی انگلیس، راجع به آینده‌اش و شایعاتی که درباره ورود ژوزه مورینیو به عنوان جانشین او شنیده می‌شود، گفت: من جام را به شما نشان می‌دهم و درباره آن با دوستانم در رسانه‌ها، آنهایی که مرا 6 ماه پیش اخراج کرده‌اند، صحبت نمی‌کنم. کدام مربی می‌تواند چنین کاری را انجام دهد؟ شما پیگیر تصمیمات هیئت مدیره باشگاه هستید؟ من نمی‌خواهم درباره ترک باشگاه حرفی بزنم.

فن‌خال با تمجید از بازیکنانش به خاطر روحیه تسلیم نشدنی‌شان در اکثر بازی‌های خود در این فصل از جام حذفی انگلیس که در تعدادی از بازی‌های آن، گل‌های خورده را جبران و از شکست گریختند، اظهار داشت: ما با وجود مصدومیت تعدادی از بازیکنان‌مان در فینال قهرمان شدیم و این وضعیتی بود که در تمام طول فصل داشتیم. با وجود این مصدومیت‌ها و داشتن 10 بازیکن، روحیه‌مان را نشان دادیم، همان روحیه‌ای که ما را به فینال رساند. وقتی که شما این روحیه را دوباره نشان می‌دهد و در فینال با 10 بازیکن برابر تیمی 11 نفره پیروز می‌شوید، آن هم در شرایطی که چهار روز قبل هم یک بازی انجام داده بوید، می‌توانید به خودتان به عنوان سرمربی منچستریونایتد و یک هوادار برای این تیم افتخار کنید.

سرمربی پیشین بایرن‌مونیخ و بارسلونا نه تنها به ترک منچستریونایتد فکر نمی‌کند بلکه از الان در اندیشه تقویت تیمش برای فصل آینده است اما او می‌گوید که کار تیمش برای جذب مهره‌های مورد نظرش در بازار نقل‌ و‌ انتقالات سخت شده است.

او تأکید کرد: من معتقدم که تیمم باید تجدید قوا کند. من بازیکنانی جدید نیاز دارم و آنها را به باشگاه هم توصیه کرده‌ام. من بال‌هایی خلاق و سرعتی نیاز دارم. در بازار نقل‌و‌انتقالات قبلی ما نتوانستیم این کار را انجام دهیم چون ممکن نبود. وقتی پای منچستریونایتد برای خرید یک بازیکن به میان می‌آید، کار آسان نیست چون اسم من‌یونایتد که می‌آید، قیمت بالا می‌رود و دو برابر می‌شود.

فن‌خال سپس این شایعه که هموطنش ممفیس دپای پس از قرار نگرفتن نامش در فهرست بازیکنان منچستریونایتد برای بازی در فینال جام حذفی حاضر به همراهی آنها در سفر به لندن نشده است را رد کرد و گفت: دوستانم در رسانه‌ها یا بهتر بگویم برخی از دوستانم نوشته‌اند که ممفیس دپای اینجا نبوده است و اقتدار مرا زیر سؤال برده‌اند اما این موضوع صحت ندارد. ممفیس اینجا در کنار ما بود.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت