پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16130 2 خرداد 1395 ساعت [ 12:11 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

گواردیولا: خوشحالم که بعد از یک قهرمانی دیگر می‌روم

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در آخرین بازی‌ که هدایت این تیم را برعهده داشت یک جام دیگر برای باواریایی‌ها کسب کرد و با آنها وداعی احساسی داشت.

گواردیولا: خوشحالم که بعد از یک قهرمانی دیگر می‌روم

سرمربی اسپانیایی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ در آخرین بازی‌ که هدایت این تیم را برعهده داشت یک جام دیگر برای باواریایی‌ها کسب کرد و با آنها وداعی احساسی داشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیروزی بایرن‌مونیخ برابر بورسیا دورتموند در ضربات پنالتی بازی فینال جام حذفی آلمان، دومین دوگانه قهرمانی باواریایی‌ها در سه فصل حضور پپ گواردیولا در این تیم را رقم زد تا او با خاطره‌ای خوش آلیانتس آره‌نا را به مقصد انگلیس برای هدایت منچسترسیتی ترک کند.

پپ گواردیولا پس از این بازی احساساتی شد و در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود با مردان خود و هواداران بایرن‌مونیخ وداع کرد. او اعتراف کرد که که دلش برای بازیکنان خود در بایرن‌مونیخ تنگ می‌شود چون در کنار آنها روزهای فوق‌العاده‌ای را تجربه کرد.

گواردیولا در گفت‌و‌گو با شبکه ARD‌ آلمان اظهار داشت: دوران حضورم در بایرن‌مونیخ برایم استثنایی بود. برای بایرن‌مونیخ در آینده فقط آرزوی موفقیت می‌کنم. خوشحالم که دوران کاری‌ام در این تیم به این شیوه تمام شد. ما واقعاً راضی هستیم. دلم برای بازیکنانم تنگ خواهد شد.

سرمربی اسپانیایی باواریایی‌ها درباره بازی و آنچه در آن گذشت نیز عنوان کرد: بورسیا دورتموند هم موقعیت‌هایی داشت و لحظاتی بر بازی مسلط بود اما مدت زمانی که بازی تحت کنترل ما قرار داشت بیشتر بود. دورتموند اگرچه موقعیت داشت اما تعداد موقعیت‌های گلزنی ما هم کم نبود. تمام بازیکنان ما تا پایان بازی تلاش‌شان را کردند و در ضربات پنالتی خودتان می‌دانید که هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.

با قهرمانی بایرن‌مونیخ در جام حذفی آلمان در فصل 16-2015، تعداد جام‌هایی که این مرد اسپانیایی با باواریایی‌ها کسب کرد به 7 جام افزایش پیدا کرد. او با بایرن‌مونیخ سه قهرمانی متوالی در بوندس‌لیگا، دو قهرمانی در جام حذفی، یک قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان و یک قهرمانی در سوپرجام اروپا کسب کرد. لیگ قهرمانان اروپا و سوپرجام آلمان تنها جام‌هایی بودند که پپ در سه فصل حضورش در آلیانتس آره‌نا نتوانست ببرد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت