خانه / خبرهای فوتبال خارجی / پیش بازی فینال کوپا دل ری :بارسلونا – سویا یکشنبه 2 خرداد ساعت 24

پیش بازی فینال کوپا دل ری :بارسلونا – سویا یکشنبه 2 خرداد ساعت 24

پیش بازی فینال کوپا دل ری :بارسلونا – سویا یکشنبه 2 خرداد ساعت 24

سایت تیفوسی به گزارش بارسا نیوز : یکشنبه شب، بازیکنان بارسلونا برای فتح دومین جام فصل راهی ویسنته کالدرون خواهند شد که باید با قهرمان لیگ اروپا دیدار کنند

پیش بازی بارسلونا و سویا / جشن با پرچم اسکاتلند !

نکات ابتدایی

درحالی که بارسلونا بابت قهرمانی های خود در سال های اخیر، علاوه بر قهرمانی در رقابت های داخلی، قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و سوپر کاپ نیز شده است، سویا تنها با دل خوش کردن به رقابت های لیگ اروپا، به این تورنومنت اروپایی چسبیده به صورتی که آن ها هم اکنون با سه قهرمانی پیاپی، به عنوان نماینده اسپانیا به پادشاه این جام اروپایی، نظیر پادشاهی بارسا و رئال در لیگ قهرمانان تبدیل شده است.

از سوی دیگر، بارسلونا مدافع عنوان قهرمانی کوپا دل ری می باشد و باتوجه به حذف از لیگ قهرمانان، به هیچ وجه قصد تقدیم آن را به تیمی دیگر ندارد و شاگردان لوچو قاعدتا با استراحت بیشتر، از شانس بیشتری نیز برای فتح ان برخوردار می باشند.

نتایج 6 دیدار اخیر دو تیم مقابل یکدیگر

Barcelona vs Sevilla

نکات کلیدی

باتوجه به قهرمانی سویا مقابل لیورپول در لیگ اروپا، امری به همان اندازه تیمی قدرتمند را به مصاف بارسلونا خواهد فرستاد که فقط کولو به دلیل محرومیت و ترمولیناس به دلیل آسیب دیدگی در آن حضور نخواهند داشت و همینطور وضعیت عادل رامی نیز باتوجه به آسیب دیدگی در دیدار مقابل لیورپول معلوم نیست.

اما در تیم سویا، بزرگ ترین خطر برای دفاع بارسلونا، گامیرو خواهد بود. این مهاجم فرانسوی که 28 گل را در تمامی رقابت های فصل جاری به ثمر رسانده است توسط دو بال به نام های ویتولو و کونوپلیانکا حمایت می گردد که هر دوی آن ها نیز 12 مرتبه موفق به گلزنی در طول فصل شده اند.

کلیدی ترین نکته بازی فینال کوپا دل ری، محرومیت هواداران بارسلونا بابت آوردن پرچم کاتالونیا خواهد بود که حتی رئیس جمهور کاتالونیا نیز دیدار فینال را بابت اتخاذ چنین تصمیمی از سوی دولت اسپانیا تحریم نمود.

 

scotland flag

 

اما طبق آخرین گزارش، باشگاه بارسلونا قصد دارد تا با ارایه 10 هزار پرچم اسکاتلند به هواداران خود، تحت هر شرایطی اعتراض خود را بیان نماید.

در تیم سویا، اونای امری سرمربی این تیم، مدافعان خوبی را دراختیار دارد چون آن ها در مسیر رسیدن به فینال تنها دو گل را دریافت کرده اند ولی باید توجه داشت که زهردارترین مثلث تهاجمی دنیا مقابل آن ها قرار خواهد گرفت.

این چهارمین مصاف دو تیم در فصل جاری خواهد بود. پیروزی 5-4 بارسلونا در سوپر جام اروپا دیداری بود که تا سال ها فراموش نخواهد شد. اما در لالیگا، هر دو تیم در زمین خودشان به برتری 2-1 دست یافتند.

لوئیس سوارز پس از کسب عنوان پیچیچی همچنان این فرصت را دارد تا به 59 گل خود در کلیه رقابت های فصل در راه کسب کفش طلای اروپا بیافزاید.

نتایج 6 دیدار اخیر دو تیم

Barcelona	vs	Sevilla

نکات آماری

9 بازی اخیر بارسلونا مقابل سویا به صورت میانگین بیش از 2.5 گل در هر بازی داشته است.

بارسلونا در 17 دیدار اخیر خود در کوپا دل ری، شکست نخورده است.

سویا در 8 دیدار اخیر خود در کوپا دل ری، حداقل دو گل را به ثمر رسانده است.

بارسلونا در 9 دیدار از 10 بازی اخیر خود مقابل سویا در کلیه رقابت ها، حداقل 2 گل را به ثمر رسانده است.

بارسلونا در 9 دیدار اخیر خانگی خود مقابل سویا در تمامی رقابت ها بدون شکست بوده است.

سویا در 9 دیدار اخیر خود در کوپا دل ری بدون شکست بوده است.

به صورت میانگین، بیش از 2.5 گل در سه دیدار اخیر سویا در کوپا دل ری به ثمر رسیده است.

وضعیت مصدوم ها و محروم ها

کلودیو براوو به نظر می رسد که همچنان علارغم دریافت چراغ سبز در دسترس نباشد اما حتی در صورت بهبودی نیز این تراشتگن خواهد بود که در بازی های حذفی نسبت به براوو اولویت دارد.

سرگی سمپر و ساندرو رامیرز نیز برای بارسلونا مصدوم خواهند بود.

در تیم سویا، ریس، تریمولیناس و میشل مصدوم خواهند بود ولی وضعیت رامی مشخص نیست.

بررسی ترکیب

در تیم بارسلونا انتظار می رود که دنی آلوز در دفاع راست حضور داشته باشد و لیونل مسی، سوارز و نیمار نیز در خط حمله حضور خواهند داشت.

در تیم سویا نیز انتظار می رود که سرخیو اسکودورو یکبار دیگر در سمت چپ خط دفاعی از ابتدای بازی به میدان برود.

کوکه نیز می تواند جلوتر از ماریانو در سمت راست خط میانی به مانند فینال لیگ اروپا بازی کند.

Barcelona vs	Sevilla

پیش بینی نتیجه هو اسکورد

بارسلونا 3 – 2 سویا

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *