سرزمین اچ دی ads
خانه / خبرهای فوتبال خارجی / آنچلوتی: رئال لیگ قهرمانان را هم ببرد نمی‌تواند قهرمانی‌های بارسا را تحت‌الشعاع قرار دهد

آنچلوتی: رئال لیگ قهرمانان را هم ببرد نمی‌تواند قهرمانی‌های بارسا را تحت‌الشعاع قرار دهد

آنچلوتی: رئال لیگ قهرمانان را هم ببرد نمی‌تواند قهرمانی‌های بارسا را تحت‌الشعاع قرار دهد

سرمربی تیم فوتبال بایرن مونیخ می‌گوید حتی اگر تیم پیشین او موفق به فتح دوباره لیگ قهرمانان اروپا شود، باز هم نمی‌تواند فصل خوبی که رقیب دیرینه‌اش داشت را تحت‌الشعاع قرار دهد.

سایت تیفوسی :به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارلو آنچلوتی در مصاحبه‌ با سایت گل پیش‌بینی کرد که رئال مادرید شنبه هفته آینده با شکست اتلتیکومادرید در فینال لیگ قهرمانان اروپا برای دومین بار در سه فصل گذشته قهرمان این رقابت‌ها می‌شود، هرچند این کار را به آسانی انجام نخواهد داد.

وی گفت: در لیگ قهرمانان اروپا احساس متفاوتی دارید و من فکر می‌کنم که بهتر است آرام و خونسرد باشید و اعتمادبه‌نفس بازیکنان‌تان را برای چنین بازی‌های مهمی افزایش دهید. من قلباً خواهان قهرمانی رئال مادرید هستم. اتلتیکو اما شاید بدترین تیمی بود که در فینال می‌توانست با رئال مواجه شود. این تیم واقعاً سرسخت است و به راحتی گل نمی‌خورد. این بازی بسیار سخت خواهد بود، اما همه فینال‌ها سخت هستند. من فکر می‌کنم که رئال مادرید مانند دو سال پیش دوباره اتلتیکومادرید را شکست می‌دهد و قهرمان می‌شود اما بازی برابر اتلتیکو بسیار پیچیده خواهد بود.

آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا قهرمانی رئال مادرید، دوگانه قهرمانی بارسلونا در این فصل از فوتبال اسپانیا را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد، تأکید کرد: اگر رئال مادرید لیگ قهرمانان اروپا را ببرد، فصلی فوق‌العاده‌ برایش رقم خواهد خورد، درست مانند بارسلونا، سویا یا اتلتیکومادرید. قهرمانی رئال هیچ چیزی را تحت‌الشعاع قرار نمی‌دهد.

کارلتو در پاسخ به این سؤال که آیا کم‌تجربگی زیدان، سرمربی کهکشانی‌ها در نتیجه‌ای که تیم وی در فینال می‌گیرد تأثیرگذار خواهد بود، عنوان کرد: این‌طور فکر نمی‌کنم. زیدان کارش را فوق‌العاده انجام داده است و ایده‌هایش را به بازیکنانش منتقل کرده است. او با بازیکنان رابطه خوبی دارد و در فینال‌ها هم بازی کرده است و می‌داند در آنها چطور باید بازی کرد.

سرمربی جدید بایر‌ن مونیخ در پایان در ارزیابی عملکرد کهکشانی‌ها در فصل 16-2015 اظهار داشت: اگر رئال قهرمان لیگ قهرمانان نشود هم کسی نمی‌تواند بگوید که فصل جاری برای این تیم فصلی فاجعه‌آمیز بوده است. عملکرد رئال در نیم‌فصل دوم عالی بود و این تیم تا فاصله یک امتیازی قهرمانی در لالیگا پیش رفت.

درباره admin

من امیر لقمان ،با تجربه چندین ساله فعالیت در زمینه رسانه های هواداری فوتبالی با سایت تیفوسی که مرجع هواداران متعصب فوتبال است در خدمت شما سروران هستم .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *