خانه / خبرهای فوتبال خارجی / خبرهای تیم های ملی / دیبالا: دوست داشتم آرژانتین را در کوپا آمه‌ریکا همراهی کنم
PauloDybala

دیبالا: دوست داشتم آرژانتین را در کوپا آمه‌ریکا همراهی کنم

دیبالا: دوست داشتم آرژانتین را در کوپا آمه‌ریکا همراهی کنم

مهاجم یوونتوس از اینکه به اردوی تیم ملی آرژانتین دعوت نشده است، ابراز ناراحتی کرد هرچند به تصمیم خراردو مارتینو احترام گذاشت.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، پائولو دیبالا که یکی از بازیکنان تأثیرگذار تیم فوتبال یوونتوس در فصل اخیر بود، فرصت حضور در اردوی آماده‌سازی تیم ملی آرژانتین برای مسابقات کوپا آمه‌ریکا 2016 را از دست داد، چون خراردو مارتینو، سرمربی آلبی‌سلسته در  لیست نهایی از او دعوت به‌عمل نیاورد.

دیبالا که در فصلی که گذشت در مجموع تمامی رقابت‌هایی که برای یوونتوس به میدان رفت، 23 گل برای راه‌راه پوشان تورین به‌ثمر رساند، می‌گوید از اینکه نمی‌تواند آرژانتین را در مسابقات کوپا آمه‌ریکا همراهی کند، ناراحت است چون باشگاه یوونتوس پیش از این به او اجازه نداده بوده که تیم فوتبال المپیک آرژانتین را در بازی‌های المپیک 2016 همراهی کند.

دیبالا در گفت‌و‌گو با شبکه تلویزیونی «DirecTV» آمریکا گفت: از اینکه به اردوی تیم ملی آرژانتین برای حضور در مسابقات کوپا آمه‌ریکا دعوت نشدم، ناراحتم چون می‌دانستم که باشگاه یوونتوس اجازه جدایی من برای همراهی آرژانتین در بازی‌های المپیک 2016 را نمی‌دهد.

وی در ادامه عنوان کرد: می‌خواستم همراه آلبی‌سلسته در آمریکا (محل برگزاری این دوره کوپا آمه‌ریکا) باشم، اما به‌هر حال باید به تصمیم خراردو مارتینو هم احترام گذاشت. شکل دادن خط حمله با وجود این همه پدیده واقعاً کار سختی است.

دیبالا که نمایش تحسین‌برانگیزی در فصل اول حضورش در یوونتوس داشت، مورد توجه دو غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و بارسلوناست.

مسابقات کوپا آمه‌ریکا از تاریخ 15 خرداد به میزبانی کشور آمریکا آغاز خواهد شد. در حالی که سال گذشته (2015) شیلی میزبان این مسابقات بود، این دوره از مسابقات به‌خاطر صدمین سالگرد راه‌اندازی‌اش برگزار می‌شود، این در حالی است که روال برگزاری این مسابقات چهار سال یک بار است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *