پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 16255 4 خرداد 1395 ساعت [ 12:44 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

پیشنهاد آلگری به موراتا درباره آینده‌اش: وقت بازگشت به رئال نیست

سرمربی یوونتوس بازگشت به رئال‌مادرید را در حال حاضر گزینه‌ای مناسب و به صلاح مهاجم اسپانیایی تیمش نمی‌داند

پیشنهاد آلگری به موراتا درباره آینده‌اش: وقت بازگشت به رئال نیست

سرمربی یوونتوس بازگشت به رئال‌مادرید را در حال حاضر گزینه‌ای مناسب و به صلاح مهاجم اسپانیایی تیمش نمی‌داند.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حالی که احتمال بازگشت آلوارو موراتا از یوونتوس به رئال‌مادرید در تابستان سال جاری قوت گرفته و گزارش‌هایی از آغاز مذاکرات مدیربرنامه‌های او با مدیران باشگاه رئال‌مادرید منتشر شده، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی بانوی پیر به مهاجم تیمش توصیه کرد که چند سال دیگر در تورین بماند.

آلگری در برنامه تلویزیونی رای اونو ماتینا، گفت: موراتا هنوز بازیکن جوانی است و باید پیشرفت کند. به نفع اوست که چند سال دیگر در یوونتوس بماند. او هنوز بازیکن جوانی است و بهتر است که به دوران بازیگری‌اش در یوونتوس ادامه دهد چون برای پیشرفت کردن به زمان نیاز دارد.

آلگری، اولین مربی ایتالیایی که دو سال پیاپی دوگانه جام‌های داخلی را برده است، در ادامه به وضعیت دیگر مهاجم خود، پائولو دیبالا اشاره داشت.

وی افزود: دیبالا در بدو ورودش آماده نبود اما هرچه گذشت او بیشتر توانست پتانسیل و توانایی‌هایش را نشان دهد و کیفیت بازی‌اش هم به تدریج بیشتر شد.

آلگری درباره دعوت نشدن دیبالا به تیم ملی آرژانتین برای حضور در کوپا آمه‌ریکا عنوان کرد: هوای آمریکا در تابستان بسیار گرم است و بهتر شد که به او اجازه دادند به تعطیلات برود.

سوال بعدی که از سرمربی یووه پرسیده شد درباره خرید‌های بعدی تیمش بود که او در پاسخ به آن تأکید کرد: بازیکنان زیادی دوروبرمان هستند اما در اروپا بازیکنانی که بتوانند به ارتقای سطح تیم‌ ما کمک کنند کم هستند. مطمئنم که باشگاه تلاشش را برای جذب این بازیکنان انجام می‌دهد. در حال حاضر صحبت از بازیکنانی که به تیم‌های دیگر تعلق دارند، کار درستی نیست.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت