خانه / خبر های نقل و انتقالات / خارجی / بالوتلی در مسیر بازگشت به لیورپول
balotelli

بالوتلی در مسیر بازگشت به لیورپول

بالوتلی در مسیر بازگشت به لیورپول

مهاجم قرضی تیم فوتبال میلان که در سن‌سیرو نخواهد ماند، از فصل آینده دوباره در جمع قرمزپوشان مرسی‌ساید به میدان می‌رود.

سایت تیفوسی به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماریو بالوتلی مهاجم فصل گذشته میلان که تابستان سال گذشته به صورت قرضی از لیورپول به این تیم پیوست و آمار ضعیفی در یک فصل حضورش در سن‌سیرو بر جا گذاشت، نتوانسته نظر مسئولان روسونری را برای تمدید قرارداد قرضی‌اش جلب کند و به این ترتیب باید به تیم اصلی‌اش برگردد.

بالوتلی در فصلی که گذشت، 20 بازی در سری A انجام داد و تنها یک گل به ثمر رساند که برای یک مهاجم آمار بسیار ضعیف است. همین آمار ضعیف سبب شد که سیلویو برلوسکونی، مالک باشگاه میلان اعلام کند، مهاجم پیشین منچسترسیتی باید به لیگ برتر برگردد.

سوپرماریوی 25 ساله که هنوز دو سال دیگر با لیورپول قرارداد دارد، در ماه آوریل اعتراف کرد که در پایان فصل نمی‌خواهد به لیورپول برگردد اما ظاهراً میلانی‌‌ها حاضر نیستند حتی بخش کوچکی از حقوق بالوتلی را بپردازند. بالوتلی در فصل گذشته با اینکه برای میلان بازی می‌کرد بخش قابل توجهی از حقوقش را از لیورپول می‌گرفت.

برلوسکونی درباره آینده بالوتلی گفت: جدایی‌ها زیادی از جمع ما صورت خواهد گرفت و ماریو هم یکی از آنهایی است که قراردادش با ما تمام می‌شود. علاوه بر او فیلیپه مکسس، الکس، بواتنگ و چد نفر دیگر هم هستند که قراردادشان با ما تمام می‌شود. در همین حال برخی بازیکنان دیگر هم وجود دارند که ما آنها را برای فروش خواهیم گذاشت.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *